کد خبر: 2083تاریخ انتشار : ۱۰:۲۳:۰۱ - جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

رئیس کمیسوین امنیت ملی مجلس در بهشهر مطرح کرد: اوج اقتدار ما حرکت در مسیر رهبری است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اوج قدرت و اقتدار ما حرکت در مسیر رهبری و تکیه بر توانمندی های داخلی است. به گزارش مازنی خبر ، علاءالدین بروجردی پنجشنبه‌شب در مراسم چهلمین روز درگذشت حاج علی‌اصغر خادمیان، پدر شهیدان علی و عباس خادمیان و بزرگداشت نام و یاد ۶۰ […]

رئیس کمیسوین امنیت ملی مجلس در بهشهر مطرح کرد: اوج اقتدار ما حرکت در مسیر رهبری است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اوج قدرت و اقتدار ما حرکت در مسیر رهبری و تکیه بر توانمندی های داخلی است.

به گزارش مازنی خبر ، علاءالدین بروجردی پنجشنبه‌شب در مراسم چهلمین روز درگذشت حاج علی‌اصغر خادمیان، پدر شهیدان علی و عباس خادمیان و بزرگداشت نام و یاد ۶۰ شهید منطقه مهدیه در مسجد مهدیه بهشهر افزود: حرکت در مسیر ولایت‌فقیه و رهبری، رمز بالندگی ما در همه دوران است.

وی با بزرگداشت نام و یاد شهدا گفت: شهدا زنده و حاضر و ناظر بر اعمال ما هستند و باید حرکت در مسیر شهدا و رهبری در دستور کار ما باشد.

بروجردی، بابیان اینکه ملت ایران قبل و بعد از انقلاب دارای تحول فراوان بودد؛ یادآور شد: اکنون مشکلات اقتصادی فراوان داریم و نمی‌شود آن را کتمان کرد و در جنگ اقتصادی با آمریکا هستیم؛ اما ملتی که در هشت سال دفاع مقدس در برابر دشمنان ایستاد به‌راحتی می‌تواند در برابر این جنگ هم بایستد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: ملت ما جانانه در برابر دشمن ایستادند و حتی یک وجب از این خاک به دشمن داده نشد و این یعنی ایستادگی در برابر دشمنان با دستان خالی و باید به این مسئله افتخار کرد.

وی همچنین با اشاره به مقاومت مردم لبنان، فلسطین و غزه با الگوبرداری از جمهوری اسلامی گفت: تعداد قلیل جوانان متدین، موفق شدند در غزه و فلسطین، چهارمین ارتش قدرتمند دنیا را درهم شکنند و این بیانگر ابهت و اقتدار اسلام در قالب حزب‌الله است.

وی افزود: در جنگ‌های مختلف، مقاومت پیروز و رژیم صهیونیستی شکست خورد و علی‌رغم همه کمک‌های آمریکا و امکانات سیر نزولی‌اش شروع شد و در حال نابودی است.

بروجردی با اشاره به‌ وجود آمدن داعش و توطئه آنان یادآور شد: داعشی ها آمدند و حکومت تشکیل دادند و حداقل ۲۰سال برای شکست داعش زمان لازم است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر حضور شهدای مدافع حرم و حججی‌ها نبود؛ سوریه سقوط می‌کرد و جنگ دیگری بر ملت ما تحمیل می‌شد و لذا باید قدردان این شهدا باشیم.

بروجردی در ادامه خاطرنشان کرد: رزمندگان ما در آزادسازی خرمشهر، نشدنی را شدنی کردند و با همه حلقه‌های ایجادشده، خرمشهر آزاد شد و مردم ما مقاوم‌تر و سخت‌کوش‌تر از افغانستان هستند که شوروی را شکست دادند.

وی با اشاره به جنایت‌های مختلف آمریکا اظهار کرد: آمریکای مدعی حقوق بشر، جنایت‌های مختلفی را متحمل شده است و به جامعه بشریت خیانت می‌کند و با این دنیا چه باید کرد.

بروجردی با تأکید بر پیروی از ولایت‌فقیه افزود: برای ما یک شاخص وجود دارد و آن مقام معظم رهبری است که کلامشان شرعی و قانونی است و بدون تردید این اقدام و در مسیر رهبری بودن؛ عامل اساسی پیروزی انقلاب است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان داشت: عامل پیروزی ما در مسیر رهبری بودن است چراکه جانشین امام است و رهبری در بحران‌های مختلف ما را به پیروزی رساندند و اکنون ایران کشوری ارزشمند است.

بروجردی افزود: درگذشته، مردم ما در ایران در ذلت بود و اکنون در اوج و استمرار است و حمایت از رهبری موجب می‌شود به قله‌های رفیع برسیم.

وی گفت: استفاده از امکانات داخلی و تکیه‌بر توان داخلی، ظرفیت بزرگی برای ما است که دشمن نمی‌تواند با این توانمندی‌های ملت، ما را تحریم کند و در دوران مختلف دیدید که این تحریم در مراحل مختلف به فرصت تبدیل شد و نوآوری و خلاقیت‌های مختلف در دوران تحریم نصیب حالمان شد.

بروجردی افزود: فرزندان ما در هشت سال دفاع مقدس، جانانه در برابر دشمن ایستادند و حتی یک وجب از این خاک به دشمن داده نشد و در ادامه راه هم باید بدانیم ملتی که روی پای خود بایستد و متکی به توانمندی‌ها و امکانات خود باشد؛ شکست‌ناپذیر است.

 

مهر