کد خبر: 2140تاریخ انتشار : 16:22:50 - شنبه 23 ژوئن 2018

جوان 32ساله تهرانی در روخانه بابلرود غرق شد

مازنی خبر : جوان 32ساله تهرانی در روخانه بابلرود غرق شد. این حادثه زمانی رخ داد که این مسافر تهرانی به همراه خانواده اش در داخل رودخانه در حال شنا بودند ولی به علت عدم شناخت منطقه و وضعیت رودخانه جانش را از دست داد. رییس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس 115 بابل گفت که […]

جوان 32ساله تهرانی در روخانه بابلرود غرق شد

مازنی خبر : جوان 32ساله تهرانی در روخانه بابلرود غرق شد.

این حادثه زمانی رخ داد که این مسافر تهرانی به همراه خانواده اش در داخل رودخانه در حال شنا بودند ولی به علت عدم شناخت منطقه و وضعیت رودخانه جانش را از دست داد.
رییس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس 115 بابل گفت که این حادثه را منابع مردمی به مرکز فرماندهی سازمان اورژانس اطلاع دادند و بلافاصله تکنسین های پایگاه سید کلا و هلیدشت را به محل اعزام کرد.
دکتر احمد محمدپور افزود : پیکر بی جان این فرد حادثه دیده بعد از حدود یک ساعت جست و جو در آب رودخانه کشف و به تکنسین های اورژانس تحویل شد .
وی گفت که تکنسین های اورژانس تلاش فراوانی برای احیا این فرد انجام دادند که متاسفانه ثمری نداشت ولی با این حال وی را به بیمارستان 17شهریور مرزیکلا بابل منتقل کردند و تلاش های کادر درمانی بیمارستان هم این جوان را به زندگی باز نگرداند.
منطقه گرو یکی از مناطق زیبا در محدوده لفور واقع است که در روزهای گرم سال به خصوص در فصل تابستان مسافران ، گردشگران و حتی بومیان منطقه برای دل به آب زدن به این مناطق سفر می کنند.