کد خبر: 2140تاریخ انتشار : ۱۶:۲۲:۵۰ - شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷

جوان ۳۲ساله تهرانی در روخانه بابلرود غرق شد

مازنی خبر : جوان ۳۲ساله تهرانی در روخانه بابلرود غرق شد. این حادثه زمانی رخ داد که این مسافر تهرانی به همراه خانواده اش در داخل رودخانه در حال شنا بودند ولی به علت عدم شناخت منطقه و وضعیت رودخانه جانش را از دست داد. رییس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵ بابل گفت که […]

جوان ۳۲ساله تهرانی در روخانه بابلرود غرق شد

مازنی خبر : جوان ۳۲ساله تهرانی در روخانه بابلرود غرق شد.

این حادثه زمانی رخ داد که این مسافر تهرانی به همراه خانواده اش در داخل رودخانه در حال شنا بودند ولی به علت عدم شناخت منطقه و وضعیت رودخانه جانش را از دست داد.
رییس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵ بابل گفت که این حادثه را منابع مردمی به مرکز فرماندهی سازمان اورژانس اطلاع دادند و بلافاصله تکنسین های پایگاه سید کلا و هلیدشت را به محل اعزام کرد.
دکتر احمد محمدپور افزود : پیکر بی جان این فرد حادثه دیده بعد از حدود یک ساعت جست و جو در آب رودخانه کشف و به تکنسین های اورژانس تحویل شد .
وی گفت که تکنسین های اورژانس تلاش فراوانی برای احیا این فرد انجام دادند که متاسفانه ثمری نداشت ولی با این حال وی را به بیمارستان ۱۷شهریور مرزیکلا بابل منتقل کردند و تلاش های کادر درمانی بیمارستان هم این جوان را به زندگی باز نگرداند.
منطقه گرو یکی از مناطق زیبا در محدوده لفور واقع است که در روزهای گرم سال به خصوص در فصل تابستان مسافران ، گردشگران و حتی بومیان منطقه برای دل به آب زدن به این مناطق سفر می کنند.