کد خبر: 21492تاریخ انتشار : 15:11:59 - چهارشنبه 1 ژوئن 2022

اطلس رسانه ای مازندران تهیه می شود

مسئول بسیج رسانه مازندران از تهیه اطلس رسانه ای استان خبر داد و گفت:این اطلس و بانک اطلاعاتی برای انجام برنامه ریزی ها در حوزه رسانه تدوین می شود. عبدالمهدی حق شناس  با اشاره به تهیه اطلس رسانه‌ای استان اظهار داشت: این اطلس برای تهیه بانک اطلاعاتی جامع و برنامه ریزی مؤثر در قالب سند […]

مسئول بسیج رسانه مازندران از تهیه اطلس رسانه ای استان خبر داد و گفت:این اطلس و بانک اطلاعاتی برای انجام برنامه ریزی ها در حوزه رسانه تدوین می شود.

عبدالمهدی حق شناس  با اشاره به تهیه اطلس رسانه‌ای استان اظهار داشت: این اطلس برای تهیه بانک اطلاعاتی جامع و برنامه ریزی مؤثر در قالب سند پنج ساله توسعه استان تدوین شده است.

وی ادامه داد: در این اطلس و بانک، اطلاعات مربوط به رسانه و خبرنگار، دوره‌های آموزشی، وضعیت معیشتی وجریانی، تخصص و زمینه فعالیت مدنظر قرار گرفته است و در کنار آن بانک اطلاعات رسانه در هر شهر نیز تهیه می‌شود.

حق شناس تصریح کرد: همچنین بانک اطلاعات جامع هر شهرستان نیز تهیه می‌شود تا بتوانیم برنامه ریزی لازم را در این زمینه انجام دهیم.

مسئول بسیج رسانه یادآور شد: علاوه براین در اطلس رسانه‌ای، رسانه‌های تأثیرگذار هر شهرستان و استان شناسایی می‌شود و هر روز بانک و اطلس رسانه‌ای به روزرسانی می‌شود.

بیش از ۸۰۰ خبرنگار، ۱۷ روزنامه، ۱۶ نمایندگی خبرگزاری و بیش از ۵۰۰ سایت و کانال مجازی در مازندران فعالیت دارند.