کد خبر: 2155تاریخ انتشار : 22:47:56 - شنبه 23 ژوئن 2018

پیام تسلیت رئیس خانه احزاب استان مازندران در پی درگذشت مادر شهیدان قاسمی

مازنی خبر : مصطفی سوادکوهی عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز ، دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و رییس خانه احزاب استان مازندران در پیامی ارتحال مادر شهیدان‌ قاسمی را به سیدعلی قاسمی مدیرکل سابق آموزش و پرورش مازندران تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُم […]

پیام تسلیت رئیس خانه احزاب استان مازندران در پی درگذشت مادر شهیدان قاسمی

مازنی خبر : مصطفی سوادکوهی عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز ، دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و رییس خانه احزاب استان مازندران در پیامی ارتحال مادر شهیدان‌ قاسمی را به سیدعلی قاسمی مدیرکل سابق آموزش و پرورش مازندران تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ

برادر ارزشمند جناب آقای دکتر سید علی قاسمی

خبر درگذشت والده گرامی تان موجب تاسف و تاثر عمیق اینجانب شد .

آن مرحومه در مقام شامخ ام الشهدا ، فرزندان برومندی را در دامان پرمهر خویش پرورش داده که با بهره گیری از پرتو ایمانش ، به سربازان مومن و معتقد اسلام و انقلاب تبدیل شدند و برای تعالی جامعه اسلامی از عنصر گرانقدر جان خویش مایه گذاشتند چنانکه خدمات ارزشمند جنابعالی در دستگاه عظیم تعلیم و تربیت نیز از باقیات الصالحات آن مادر ارجمند محسوب میگردد .
تقدیر چنین بود که آن بانوی زحمتکش پس از عمری مداومت در خیرخواهی و نیک اندیشی و سالها صبر در فراق عزیزان ، به فرزندان شهیدش بپیوندد .
این مصیبت جانسوز را به حضرتعالی و خانواده محترم تسلیت عرض نموده از خداوند متعال برای آن فقیده سعیده علو درجات و توفیق هم نشینی با حضرت صدیقه طاهره (س) و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم .

http://uupload.ir/files/84zl_%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%AF%DA%A9%D9%88%D9%87%DB%8C_%D9%82%D8%A7%D8%B3%D9%85%DB%8C.jpg