کد خبر: 2157تاریخ انتشار : 7:58:50 - یکشنبه 24 ژوئن 2018

تصادف خودروی گردشگران عراقی در رامسر 11 زخمی بر جای گذاشت +عکس

انحراف و واژگونی یک دستگاه مینی بوس حامل گردشگران عراقی در جاده جواهرده شهرستان رامسر 11 نفر زخمی بر جای گذاشت . به گزارش مازنی خبر ، این حادثه شامگاه شنبه هنگام بازگشت مینی بوس از روستای ییلاقی جواهرده در منطقه بعد از آبشار رخ داد. مینی بوس حامل گردشگران عراقی 19 سرنشین داشت . […]

تصادف خودروی گردشگران عراقی در رامسر 11 زخمی بر جای گذاشت +عکس

انحراف و واژگونی یک دستگاه مینی بوس حامل گردشگران عراقی در جاده جواهرده شهرستان رامسر 11 نفر زخمی بر جای گذاشت .

به گزارش مازنی خبر ، این حادثه شامگاه شنبه هنگام بازگشت مینی بوس از روستای ییلاقی جواهرده در منطقه بعد از آبشار رخ داد.
مینی بوس حامل گردشگران عراقی 19 سرنشین داشت .
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران در این باره به خبرنگار ایرنا گفت که در این حادثه هفت مرد و چهار زن عراقی زخمی شدند.
ذکریا اشکپور وضعیت عمومی زخمی ها را رضایت بخش توصیف کرد و افزود که تمامی آنان به بیمارستان امام سجاد (ع) رامسر منتقل و در آنجا بستری شدند.
وی با اعلام این که بلافاصله پس از اطلاع از حادثه نیروهای امدادی اورژانس از شهرهای رامسر ، کتالم و هلال احمر منطقه رضی محله به محل اعزام شدند ، گفت : بر اساس گزارش امدادگران و تکنسین های اوژانس ، خوشبختانه هیچ یک از مجروحان این حادثه مشکل حادی نداشتند و همه آنان در بیمارستان در حال درمان هستند.
شاهدان عینی گفتند که مینی بوس به خاطر بروز مشکل فنی در ترمزش از جاده منحرف و دچار حادثه شد.
روستای جواهرده که از آن به عنوان نگین گردشگری رامسر یاد می شود در ‎ 27کیلومتری این شهر و در ارتفاع یکهزار و 800 متری از سطح دریا واقع است .
مسیر دسترسی به جواهرده از منتهی الیه غربی شهر رامسر است که گردشگران برای رسیدن به آن از میان کوههای مشجر و در امتداد رودخانه صفارود حرکت می کنند.
روستای جواهرده همواره در فصل تابستان به لحاظ برخورداری از آب و هوای خنک مورد استقبال گردشگران داخلی و خارجی است و به همین خاطر هم امکانات اقامتی در این منطقه برای گردشگران وجود دارد.
این روستا علاوه بر زیبایی های فراوان طبیعی و داشتن چشمه سارها ، از قدمت تاریخی نیز برخوردار بوده که وجود گورستان هایی با قبرهای موسوم به ‘ گبری ‘ گویای آن است .

http://img8.irna.ir/1397/13970402/82950748/n82950748-72401821.jpg

 

ایرنا