کد خبر: 2159تاریخ انتشار : ۸:۰۰:۲۰ - یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷

دستگیری شکارچی غیرمجاز در جاده هراز + عکس شکار و شکارچی

با اقدام به موقع محیط بانان لار شکارچی غیرمجازی که در ارتفاعات امامزاده علی جاده هراز اقدام به شکار یک راس کل وحشی ۵ ساله کرده بود پیش از متواری شدن دستگیر شد. به گزارش مازنی خبر ، «فرهاد زندی» فرمانده یگان حفاظت پارک ملی لارگفت: این شکارچی غیرمجاز که با همکاری ماموران انتظامی پلور […]

دستگیری شکارچی غیرمجاز در جاده هراز + عکس شکار و شکارچی

با اقدام به موقع محیط بانان لار شکارچی غیرمجازی که در ارتفاعات امامزاده علی جاده هراز اقدام به شکار یک راس کل وحشی ۵ ساله کرده بود پیش از متواری شدن دستگیر شد.

به گزارش مازنی خبر ، «فرهاد زندی» فرمانده یگان حفاظت پارک ملی لارگفت: این شکارچی غیرمجاز که با همکاری ماموران انتظامی پلور و محیط بانان شهرستان آمل به همراه یک قبضه اسلحه شکاری و لاشه کل وحشی دستگیر شده است با تشکیل پرونده تخلف فردا به مراجع قضائی معرفی خواهد شد. در این روزهای گرم تابستان گله هایی از وحوش به خاطر اطمینان از امن بودن منطقه برای تعلیف به ارتفاعات پائین دست هراز پناه می آورند اما برخی اوقات افراد سودجو با استفاده از این موقعیت به سراغ وحوش می آیند .

رئیس یگان حفاظت محیط زیست لار با قدردانی از مردم خوب و دوستدار محیط زیست منطقه خاطرنشان کرد: با وجود همکاری جوامع محلی دیگر بستر تخلف برای شکارچیان وحوش حتی در مناطقی که محیط بانان کمتر حضور دارند نا امن شده است.

http://www.ion.ir/content/modulefile/file/791565.jpg?width=280&height=175&bgcolor=eee