کد خبر: 2162تاریخ انتشار : 10:07:05 - یکشنبه 24 ژوئن 2018

مازندران از جمع بدترین‌ها به جمع بهترین‌ها پیوست / به احترام این مَرد باید ایستاد

اختصاصی مازنی خبر / میثم کاوه : نام‌گذاری ایام مختلف در تقویم فرصت و بهانه ای است تا به یاد افرادی بیافتیم که بی‌منت در جاهای مختلف این کشور در حال خدمت رسانی هستند. به خصوص افرادی که عملکرد آنها به دلیل نوع فعالیت شان بیشتر در سکوت خبری و رسانه ای انجام می شود. […]

مازندران از جمع بدترین‌ها به جمع بهترین‌ها پیوست / به احترام این مَرد باید ایستاد

اختصاصی مازنی خبر / میثم کاوه : نام‌گذاری ایام مختلف در تقویم فرصت و بهانه ای است تا به یاد افرادی بیافتیم که بی‌منت در جاهای مختلف این کشور در حال خدمت رسانی هستند. به خصوص افرادی که عملکرد آنها به دلیل نوع فعالیت شان بیشتر در سکوت خبری و رسانه ای انجام می شود.

26 ژوئن یا 5 تیر روز جهانی مبارزه با مواد مخدر نامگذاری شده است به همین مناسبت ، باید از مدیری یاد کنیم که عملکرد بی‌نظیرش در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران باعث شده تا این استان سرسبز راه نجاتش را از دام یک بلای خانمان سوز پیدا کند.

صحبت از «علی‎اصغر میرزائی» ، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران است. روزی که او به ساختمان قدیمی و فرسوده‌ی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران قدم گذاشت ، این استان در جمع بدترین ها در حوزه اعتیاد در کشور بود ولی فعالیت جهادی میرزائی باعث شد تا امروز با افتخار از مازندران به عنوان یکی از بهترین ها در حوزه مبارزه با مواد مخدر یاد شود.

میرزائی که نه تنها در حوزه نرم افزاری مبارزه با مواد مخدر موفق بود ، بلکه به دلیل سال های فعالیت عمرانی و تجربیاتی که در بخشداری ها و فرمانداری ها به دست آورده بود ، پروژه احداث ساختمان شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران را هم کلید زد و در اقدامی قابل تقدیر با کمتر از یک سوم هزینه پیش بینی شده توانست ساختمانی آبرومند برای این شورا احداث نماید.

آشتی دوباره تشکل های مردم نهاد با مدیران دولتی و رفتار مهربانانه‌ و دوستانه‌ی میرزائی با خدمتگذاران حوزه درمان اعتیاد در اقامتگاه‌ها باعث شد تا کمپ های نگهداری بیماران معتاد در مازندران به سمت کیفی سازی بروند و امروز می توان با افتخار عنوان نمود کمپ های درمانی در مازندران جز بهترین ها در کشور هستند.

ارتباط بسیار نزدیک با NGO ها ، صاحبان نظر و به خصوص اساتید دانشگاه و تلاش برای اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر یکی دیگر از اقدامات بسیار خوب میرزائی در سال های اخیر بوده است تا حدی که امروز بسیاری از اقشار مختلف مردم خود را موظف به کمک کردن در حوزه کاهش آمار اعتیاد در مازندران می دانند.

میرزائی که توانست عملکرد بسیار موفق و کم نظیری از خود به عنوان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران بر جا بگذارد امروز به نقطه اتکائی برای فعالین حوزه اعتیاد در استان مازندران تبدیل شده است.

مدیری که بیش از آنکه بر طبل توخالی تزویر بکوبد ، فرمایش مقام معظم رهبری در حوزه اعتیاد که فرمودند : «مبارزه با اعتیاد یک جهاد بزرگ است» را در دستور کار خود قرار داده و امروز از وی به عنوان یکی از بهترین دبیران شوراهای مبارزه با مواد مخدر در کشور یاد می شود.

در هر صورت 5 تیر فرصتی است تا به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر ، از زحمات و تلاش های دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران یاد شود و مطمئناً یکی از وظایف و رسالت های اصحاب رسانه در کنار نقدهائی که بر مدیران وارد می دانند ، یاد کردن و تقدیر نمودن از مدیران بی ادعائی است که شاید نام آنها کمتر به گوش مردم برسد ولی در سکوت خبری در حال خدمت رسانی به جامعه هستند.

 

http://mazaninews.ir/wp-content/uploads/%D9%85%DB%8C%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D8%A6%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%AE%D8%AF%D8%B1.jpg

  1. اقا خیلی وبسایتتون عالیه