کد خبر: 21886تاریخ انتشار : 20:21:45 - چهارشنبه 22 ژوئن 2022

شماره گذاری وسایل نقلیه هوشمند و اینترنتی شده است

رئیس مرکز شماره گذاری راهور با بیان اینکه ۸۵ درصد فرایند شماره گذاری وسایل نقلیه هوشمند شده است، گفت: شماره گذاری اینترنتی از برنامه های راهور است. سرهنگ علی محمدی در بازدید از مرکز تعویض پلاک ساری با اشاره به انجام امور مربوط به شماره گذاری و نقل و انتقال خودرو در مازندران به شیوه […]

شماره گذاری وسایل نقلیه هوشمند و اینترنتی شده است

رئیس مرکز شماره گذاری راهور با بیان اینکه ۸۵ درصد فرایند شماره گذاری وسایل نقلیه هوشمند شده است، گفت: شماره گذاری اینترنتی از برنامه های راهور است.

سرهنگ علی محمدی در بازدید از مرکز تعویض پلاک ساری با اشاره به انجام امور مربوط به شماره گذاری و نقل و انتقال خودرو در مازندران به شیوه صحیح، شرایط نقل و انتقال وسایل نقلیه در مازندران را رضایت بخش دانست.

سرهنگ علی محمدی با بیان اینکه شماره گذاری اینترنتی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های پلیس راهور، آینده‌ای نزدیک در مازندران است، افزود: از جمله مزایای چشمگیر شماره گذاری اینترنتی این است که فرد ۸۵ درصد فرآیند را با گوشی تلفن همراه خود انجام می‌دهد.

رئیس مرکز شماره گذاری راهور خاطرنشان کرد: در فرایند شماره گذاری هوشمند وسایل نقلیه، برای بازدید از اصالت خودرو، صدور سند و فک و نصب به مرکز تعویض پلاک مراجعه خواهد شد که نهایتاً در ۱۰ دقیقه نقل و انتقال انجام می‌شود.

سرهنگ علی محمدی به بازدید چند روز گذشته از مراکز تعویض پلاک آمل، بابل و بهشهر اشاره کرد و افزود: رضایت مردم از سرعت انجام کار ملموس بود که نشان می‌دهد پلیس راهور برای بهبود امور خود از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

سرهنگ بیگلری رئیس پلیس راهور مازندران هم با بیان اینکه اکنون در بیش از ۲۰ شهرستان مازندران ماهانه حدود ۳۴ هزار خودرو شماره گذاری می‌شود گفت: شهروندان باید هنگام مراجعه به مراکز تعویض پلاک، مدارک مورد نیاز از جمله کارت ماشین، گواهینامه، بیمه نامه و اصل سند خودرو را همراه داشته باشند تا نبود هر کدام از این مدارک موجب تأخیر در انجام کار نشود.