کد خبر: 23تاریخ انتشار : 9:53:24 - سه شنبه 15 مه 2018

راه نوشهر در نور ادامه دارد

نام «علی شادمان» ‌برای مردم نوشهر یادآور خاطرات شیرینی است زیرا تلاش های بی منت این مدیر دولتی باعث شد که در نهایت پس از سال ها توسعه را در این شهرستان ساحلی شاهد باشیم. این خدمات تا آن اندازه است که با گذشت چند ماه از خداحافظی شادمان با فرمانداری نوشهر ، مردم این […]

راه نوشهر در نور ادامه دارد

نام «علی شادمان» ‌برای مردم نوشهر یادآور خاطرات شیرینی است زیرا تلاش های بی منت این مدیر دولتی باعث شد که در نهایت پس از سال ها توسعه را در این شهرستان ساحلی شاهد باشیم. این خدمات تا آن اندازه است که با گذشت چند ماه از خداحافظی شادمان با فرمانداری نوشهر ، مردم این شهرستان در هر محفل و نشستی از وی به نیکی یاد می کنند.

به گزارش تکرار و به نقل از مازنی خبر ، در صورتی که بیش از ۵ ماه از خداحافظی مردم نوشهر با علی شادمان می گذرد ولی کماکان اقدامات موثر فرماندار سابق در نوشهر ماندگار و تاثیرگذار است.

شادمان که به خوبی توانسته بود قطار توسعه نوشهر را در مسیر درستی ریل گذاری کند ، با حکم استاندار مازندران به نور عزیمت نمود تا کلید فرمانداری این شهرستان مهم و استراتژیک به دست وی سپرده شود.

این فرماندار مردمی که در تمامی اقداماتش خواسته مردم را بر هر تفکر و جریانی اصلح می داند ، در نور نیز در کنار مردم توانسته است به روزهای تیره و تار این شهرستان خاتمه دهد و شاهد ایجاد امید و نشاط در بین مردم شهرستان نور باشیم.

اقدامات شادمان در نور در همین چند ماه آنقدر مثبت و نمایان بوده است که استاندار مازندران لب به تمجید از این فرماندار موفق گشود و اورا نمونه ای از مدیران موفق در استان نامید .

به جرات می توان گفت مدیری که از مردم باشد و برای مردم کار کند می تواند گام های اساسی بردارد و شادمان این مهم را ثابت کرده است .

http://noor.gov.ir/home/wp-content/uploads/00000-24.jpg