کد خبر: 230تاریخ انتشار : 4:04:22 - پنجشنبه 17 مه 2018

۲ ماه برای تجهیز و ایمنی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر فرصت داریم

مسئول کمیته صدور مجوز حرفه ای باشگاه های ایران همت دست‌اندرکاران در آماده‌سازی ورزشگاه شهید وطنی را قابل‌تقدیر دانست و گفت: دو ماه فرصت داریم تا ورزشگاه را ایمن و تجهیز کنیم. به گزارش مازنی خبر ، سهیل مهدی شامگاه چهارشنبه در حاشیه بازدید از استادیوم شهید وطنی قائمشهر، در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک […]

۲ ماه برای تجهیز و ایمنی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر فرصت داریم
مسئول کمیته صدور مجوز حرفه ای باشگاه های ایران همت دست‌اندرکاران در آماده‌سازی ورزشگاه شهید وطنی را قابل‌تقدیر دانست و گفت: دو ماه فرصت داریم تا ورزشگاه را ایمن و تجهیز کنیم.

به گزارش مازنی خبر ، سهیل مهدی شامگاه چهارشنبه در حاشیه بازدید از استادیوم شهید وطنی قائمشهر، در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک به تیم فوتبال نساجی برای صعود به لیگ برتر، اظهار داشت: برای رفتن به لیگ برتر الزامات خاصی لازم است که نورافکن‌های استاندارد، سالن کنفرانس، جایگاه خبرنگاران، جایگاه تماشاچیان، اتاق پزشکی، اتاق کنترل دوپینگ ازجمله این الزامات است.

مسئول کمیته صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌های ایران، بابیان اینکه نگرانی ما فرصت دوماهه قبل از شروع مسابقات است، گفت: امیدواریم باهمت خوبی که در سطح شهر قائمشهر ایجادشده است، تا زمان مقرر شروع بازی‌ها، کارهای آماده‌سازی و اجرایی این ورزشگاه به پایان برسد.

مهدی با اشاره به اینکه استادیوم شهید وطنی قدیمی و در محلی که دارای بافت قدیمی مسکونی است واقع‌شده است، عنوان کرد: باید تردد مناسب برای تماشاچیان و فوتبالیست‌ها فراهم شود، همچنین ورودی‌ها استاندارد نبوده که بایستی ترمیم و بازسازی شوند.

وی همت همه دست‌اندرکاران و مسئولان در آماده‌سازی ورزشگاه شهید وطنی را، قابل‌تقدیر دانست و افزود: ۲ ماه فرصت داریم تا ورزشگاه ازلحاظ ایمنی و امنیتی برای مسابقات آماده شود.

وی استان مازندران را در فوتبال بسیار مستعد دانست و افزود: باوجود تعداد زیاد ورزشکاران مازندرانی در لیگ برتر، حیف است که این استان کمپ مجهز، استادیوم مجهز و زیرساخت‌های لازم را برای توسعه ورزش فوتبال نداشته‌باشد.

وی تأکید کرد: استان مازندران قابلیت‌های زیادی دارد تا به یکی از قطب‌های قوی و پشتیبانی‌کننده تیم ملی تبدیل شود.

یادآور می‌شود، تیم فوتبال نساجی قائمشهر تنها نماینده استان مازندران است که پس از ۲۴ سال به لیگ برتر کشور راه‌یافته است و ورزشگاه شهید وطنی این شهرستان باید استانداردهای لازم برای برگزاری بازی‌های لیگ برتری را دارا باشد.

 

 

مهر