کد خبر: 24214تاریخ انتشار : 14:47:34 - پنج‌شنبه 2 مارس 2023

آمادگی مازندران برای استقبال و پذیرایی از مسافران نوروزی

روح الله سلگی  در جلسه هماهنگی ستاد تسهیلات سفر مازندران گفت: بدستور استاندار در ایام تعطیلات نوروز امسال تمامی دستگاه‌های خدمات رسان مازندران برای خدمات رسانی به مسافران در آماده باش به سر خواهند برد. این مسئول استانی با اشاره به پیش بینی افزایش مسافرت‌ها به مازندران در نوروز امسال افزود: موج سفرهای میلیونی مسافران […]

آمادگی مازندران برای استقبال و پذیرایی از مسافران نوروزی

روح الله سلگی  در جلسه هماهنگی ستاد تسهیلات سفر مازندران گفت: بدستور استاندار در ایام تعطیلات نوروز امسال تمامی دستگاه‌های خدمات رسان مازندران برای خدمات رسانی به مسافران در آماده باش به سر خواهند برد.

این مسئول استانی با اشاره به پیش بینی افزایش مسافرت‌ها به مازندران در نوروز امسال افزود: موج سفرهای میلیونی مسافران به مازندران می‌طلبد سطح آمادگی دستگاه‌های اجرایی استان برای خدمات دهی افزایش یابد.

جانشین استاندار در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی مازندران با اشاره به اهمیت تقویت زیرساخت‌ها ی این استان اظهار کرد: تقویت زیرساخت‌های بخش گردشگری مازندران نیازمند همگرایی ملی است.

این مسئول سیاسی خاطر نشان کرد: بسترهای لازم برای تأمین امنیت و رفاه مسافران و ارائه خدمات فرهنگی به آنان در نوروز امسال فراهم است.

سلگی یادآور شد: شهرداران و شوراهای اسلامی شهرهای مازندران بویژه در غرب استان برای تأمین نیازمندی‌های مسافران نوروزی با همکاری فرمانداران پای کار هستند.

وی با تاکید بر لزوم توجه به مقوله اطلاع رسانی در مورد جاذبه‌های گردشگری مازندران فرهنگ سازی در این ارتباط را کار مهم و مشترک رسانه‌ها و مدیران دانست.

معاون سیاسی، امنیتی استاندار مازندران گفت: رویکرد مدیریت اجرایی مازندران در توسعه خدمات سفر فرهنگی است.

وی اظهار کرد: بسترسازی برای پذیرایی از مسافران میلیونی در نوروز با مشارکت مردم فهیم و مهمان نواز این استان رویکرد اساسی این ستاد است.

سلگی گفت: به دستور استاندار مازندران طرح ویژه ای برای اسکان و اقامت مسافران نوروزی در شهرهای ساحلی این استان اجرایی خواهد شد.