کد خبر: 2424تاریخ انتشار : 14:25:16 - پنجشنبه 28 ژوئن 2018

انتخاب زمان نامناسب عمرانی از سوی شهرداری قائم‌شهر و ایجاد مشکل ترافیکی برای مردم + فیلم

اختصاصی مازنی خبر / روفیا قلی نژاد لیندی: انتخاب زمان مناسب برای کارهای عمرانی ، نشان از درایت مجموعه مدیریت شهری در آن شهر دارد. به گزارش مازنی خبر ، یکی از اقداماتی که شهرداری ها می توانند با انتخاب زمان شب برای اجرای آن ، مشکلات کمتری را برای شهروندان و مردم ایجاد کنند […]

انتخاب زمان نامناسب عمرانی از سوی شهرداری قائم‌شهر و ایجاد مشکل ترافیکی برای مردم + فیلم

اختصاصی مازنی خبر / روفیا قلی نژاد لیندی: انتخاب زمان مناسب برای کارهای عمرانی ، نشان از درایت مجموعه مدیریت شهری در آن شهر دارد.

به گزارش مازنی خبر ، یکی از اقداماتی که شهرداری ها می توانند با انتخاب زمان شب برای اجرای آن ، مشکلات کمتری را برای شهروندان و مردم ایجاد کنند ، موضوع آسفالت و بهسازی خیابان هاست.

در صورتیکه شهرداری قائم شهر می تواند با مدیریتی درست ، آسفالت پل جانبازان را در ساعات کم تردد شب انجام دهد ، اما زمان پرترافیک روز را برای اینکار انتخاب کرده است که همین موضوع انتقادات مردمی را در پی داشته است.

انتظار می رود ، شهردار جوان قائم شهر که از جمله شهرداران تحصیل کرده استان مازندران محسوب می شود این موضوع و موضوعات مشابه  را مدیریت کرده تا ترافیک های زجر دهنده آنهم در ایام گرم تابستان موجبات ناراحتی مردم و مسافران را فراهم نیاورد.

فیلم زیر وضعیت ترافیکی در میدان جانبازان قائم شهر را به خوبی نشان می دهد.