کد خبر: 24489تاریخ انتشار : 22:31:26 - سه‌شنبه 18 آوریل 2023

کانون پرورش فکری به دنبال پرورش نسل آگاه واندیشمند است

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران، گفت: پس از انقلاب اسلامی کانون پرورش فکری مبتنی بر آموزه‌های دینی و هویت انقلابی به دنبال پرورش نسل آگاه، اندیشمند، دیندار و انقلابی است. حامد فاضلی عصر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران گزارشی از فعالیت‌های کانون پرورش فکری و عملکرد این اداره […]

کانون پرورش فکری به دنبال پرورش نسل آگاه واندیشمند است

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران، گفت: پس از انقلاب اسلامی کانون پرورش فکری مبتنی بر آموزه‌های دینی و هویت انقلابی به دنبال پرورش نسل آگاه، اندیشمند، دیندار و انقلابی است.

حامد فاضلی عصر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران گزارشی از فعالیت‌های کانون پرورش فکری و عملکرد این اداره کل ارائه کرد و افزود: این نهاد فرهنگی با هدف کشف استعدادها و پرورش آن در گروه سنی ۷ تا ۱۷ سال به دنبال شخصیت بخشی و توسعه هویت فردی و اجتماعی نسل آینده ساز ایران اسلامی است.

مدیرکل کانون مازندران با اشاره به فعالیت‌های متنوع و ۶۰ گانه کانون در بخش‌های فرهنگی، هنری، ادبی، دینی و علمی، یادآور شد: کانون با داشتن کتاب‌خانه‌های ثابت، سیار و همچنین کتاب‌خانه پستی در شهرها و دورترین نقاط روستاها به ارائه خدمات فرهنگی برای کودکان و نوجوانان می‌پردازد.

این مسئول فرهنگی با اشاره به طرح‌ها و برنامه‌های کانون در راستای شکوفایی استعدادها، تربیت کودکان و نوجوانان بر اساس گفتمان انقلاب اسلامی، خواستار حمایت و همراهی بیش از پیش مسئولان استانی با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شد.