کد خبر: 24773تاریخ انتشار : 14:57:04 - پنج‌شنبه 1 ژوئن 2023

استاندار مازندران: دیدار چهره به چهره مسوولان با مردم رویکرد جدی دولت سیزدهم است

سید محمود حسینی‌پور روز پنجشنبه در یازدهمین سفر شهرستانی به بهشهر در گفت و گو با خبرنگاران افزود: فلسفه دیدار چهره به چهره با مردم تنها بر طرف کردن موردی مشکلات آنها نیست بلکه مسوولان باید به طور مستقیم صحبت ها و دردل مردم را گوش کنند. وی دیدار چهره به چهره را از سیاست […]

استاندار مازندران: دیدار چهره به چهره مسوولان با مردم رویکرد جدی دولت سیزدهم است

سید محمود حسینی‌پور روز پنجشنبه در یازدهمین سفر شهرستانی به بهشهر در گفت و گو با خبرنگاران افزود: فلسفه دیدار چهره به چهره با مردم تنها بر طرف کردن موردی مشکلات آنها نیست بلکه مسوولان باید به طور مستقیم صحبت ها و دردل مردم را گوش کنند.

وی دیدار چهره به چهره را از سیاست کلان دولت سیزدهم برشمرد و ادامه داد: رئیس جمهور نیز شخصا در سفرها به استان های کشور، مستقیم با مردم ارتباط می گیرند، چراکه معتقدیم در حکمرانی اسلامی نباید فاصله بین مردم و مسئولان باشد.

وی تصریح کرد: متاسفانه در سالهای اخیر شاهد افزایش فاصله بین مردم و مسئولان بودیم ولی ما وظیفه داریم که از نزدیک به درد و دل مردم گوش داده و مشکلات آنها را از نزدیک مورد بررسی قرار دهیم.

استاندار مازندران با اشاره به ادامه دار بودن دیدار چهره به چهره با مردم، گفت: با ادامه این روند می توانیم مسایل مردم را بهتر درک کنیم، از طرفی در بین مردم بودن و تعامل و ارتباط نزدیک با مردم از آموزه های دینی نیز است.

 حسینی‌پور استاندار مازندران، امروز پنجشنبه در یازدهمین سفر شهرستانی خود در راس هیاتی شامل معاونان استانداری، مدیران ستادی و استانی به شهرستان بهشهر سفر کرده است

استاندار مازندران و مدیران استان در این سفر از روستاهای محروم بخش هزارجریب بهشهر بازدید خواهند کرد.

در سفرهای شهرستانی، هر یک از مدیران با حضور در ۲ تا سه روستای این شهرستان، مسایل و مشکلات مردم و روستاها را بررسی و شناسایی می‌کنند و برای جمع بندی و تصمیم سازی جهت برون رفت از آن ها در جلسه شورای اداری با حضور استاندار ارائه می‌نمایند تا مسائل در زمان های تعیین شده و با راهکارهای مصوب، حل و رفع شود.

مصوبات این جلسات به دستگاه های متولی ابلاغ و پیگیری های لازم برای اجرای آن با جدیت صورت خواهد گرفت.

استاندار مازندران در این سفر همچنین با اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا و نخبگان دیدار خواهد کرد.

برگزاری کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، بازدید از عملیات اجرایی سد گلورد و واحد صنعتی مینو از جمله دیگر برنامه های مقام‌ عالی دولت در استان‌ در سفر به بهشهر است.