کد خبر: 2566تاریخ انتشار : 13:13:18 - یکشنبه 1 جولای 2018

سوال هائی از روی مصاحبه مدیرعامل شرکت گاز مازندران / پاسخ دهید!

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : باشگاه خبرنگاران جوان در مطلبی به نقل از مدیرعامل شرکت گاز مازندران نوشته است : عملیات گازرسانی به ۴۷۴ روستا و ۴ شهر این استان در حال اجراست. مدیرعامل شرکت گاز مازندران در ادامه گفته است : پارسال بیش از ۶۵ هزار مشترک و ۱۲۰ روستا و دو […]

سوال هائی از روی مصاحبه مدیرعامل شرکت گاز مازندران / پاسخ دهید!

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : باشگاه خبرنگاران جوان در مطلبی به نقل از مدیرعامل شرکت گاز مازندران نوشته است : عملیات گازرسانی به ۴۷۴ روستا و ۴ شهر این استان در حال اجراست.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در ادامه گفته است : پارسال بیش از ۶۵ هزار مشترک و ۱۲۰ روستا و دو شهر از نعمت گاز طبیعی در استان برخودار شدند.

*** صحبت های مدیرعامل شرکت گاز مازندران در صورتی مطرح شده است که کاربران «مازنی خبر» در پیام هائی ، خواستار شفاف سازی بهتر این موضوعات شده اند.

به نظر می رسد مدیرعامل شرکت گاز مازندران باید به این سوال مهم پاسخ دهد که عملکرد بیان شده شرکت در سال گذشته مربوط به دوران فعالیت مدیریت ایشان است یا مدیرعامل سابق!؟

بهتر است مدیرعامل شرکت گاز مازندران با شفافیت کامل بگوید در زمان مسئولیت وی چند درصد خدمات به مردم ارائه شده است.

همچنین مدیرعامل شرکت گاز مازندران بهتر است نام 474 روستا و 4 شهری که عملیات گاز رسانی به این مناطق در حال اجراست را نام ببرد و بگوید این عملیات در زمان مدیرعامل سابق چند درصد پیشرفت اجرائی داشته و در زمان حضور ایشان چند درصد دیگر پروژه ها انجام شده است!؟ و آیا واقعاً تمام این پروژه ها بدون توقف در حال اجراست !؟

منتظر دریافت پاسخ می مانیم!

هشتک های مرتبط:
#شرکت_گاز_مازندران

#شفاف_سازی
#دولت_تدبیر_و_امید
#معاون_سیاسی_امنیتی_استانداری_مازندران!