کد خبر: 27100تاریخ انتشار : 19:36:18 - چهارشنبه 21 فوریه 2024

دشمن از ایران قوی هراس دارد

نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران با اشاره به در پیش بودن انتخابات، گفت: حضور حداکثری در انتخابات، ایران قوی می‌سازد و دشمن جرات نگاه‌چپ به کشور را ندارد. آیت‌الله محمدباقر لائینی امروز در جمع بیمه گذاران مازندران اظهار کرد: مساله بیمه یکی از ضرورت‌های زندگی امروز بوده و کرامت انسان با بیمه مورد صیانت قرار […]

دشمن از ایران قوی هراس دارد

نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران با اشاره به در پیش بودن انتخابات، گفت: حضور حداکثری در انتخابات، ایران قوی می‌سازد و دشمن جرات نگاه‌چپ به کشور را ندارد.

آیت‌الله محمدباقر لائینی امروز در جمع بیمه گذاران مازندران اظهار کرد: مساله بیمه یکی از ضرورت‌های زندگی امروز بوده و کرامت انسان با بیمه مورد صیانت قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه سازمان‌های بیمه‌گذار باید دغدغه کرامت جامعه تحت پوشش خویش را داشته باشد، تصریح کرد: عزت و کرامت مجموعه طرف قرارداد باید موردتوجه قرار گیرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران، خواستار کاهش بروکراسی اداری در مراکز بیمه‌ای استان شد و افزود: کرامت بیمه‌گذاران نباید در چرخه امورات اداری زیر سؤال برود.

مدیرکل بنیاد شهید مازندران نیز در جمع بیمه گذاران اظهار کرد: نگاه منفی‌گرایی کشنده در رسانه‌های غربی علیه کشور ما وجود دارد.

وی تصریح کرد: تاکتیک تخریب راهبرد دشمن در کشور ما پیگیری می‌شود.

 

سعید کهنسال خاطرنشان کرد: در بحث امیدآفرینی باید شناسایی، تحکیم، غنا بخشی و حفظ امید را در دستور کار خویش قرار دهیم.

مدیرکل بنیاد شهید مازندران ادامه داد: نقش بیمه در انسجام‌دهی جامعه ایثارگران استان غیرقابل انکار است و انتظار داریم که این روند ادامه داشته باشد.

کهنسال با اشاره به تاکید آیت‌الله لائینی در حفظ کرامت انسانی در بیمه‌ها نسبت به مخاطبان، افزود: مسائل و نگرانی‌ها جامعه ایثارگری باید به صورت کلی و مناسب حل و فصل شود.

دشمن از ایران قوی هراس دارد

وی ادامه داد: هر نظامی برای خودش یک سری افراد خاص و ویژه دارد و در نظام مقدس اسلامی افرادی هستند که از جان خودشان در هر صحنه‌ای دریغ نکردند.

مدیرکل بنیاد شهید مازندران خاطرنشان کرد: شهدا برای آرامش، امنیت و عزت کشور از جان خویش گذشتند