کد خبر: 27439تاریخ انتشار : 17:56:12 - شنبه 13 آوریل 2024

کشتی گیران مازندران، نمادی از غیرت و توانمندی جوانان ایرانی

به گزارش مازنی خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران؛ متن کامل پیام استاندار مازندران بدین شرح است: با همت و تلاش ستودنی جوانان مستعد مازندرانی، مسابقات کشتی آسیایی قرقیزستان تبدیل به میدانی ماندگار برای ورزش کشور گردیده است. کسب ۵ مدال طلا و ۲ برنز دلاورمردان مازندرانی در آسیا، دیگربار؛ توانمندی […]

کشتی گیران مازندران، نمادی از غیرت و توانمندی جوانان ایرانی

به گزارش مازنی خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران؛ متن کامل پیام استاندار مازندران بدین شرح است:

با همت و تلاش ستودنی جوانان مستعد مازندرانی، مسابقات کشتی آسیایی قرقیزستان تبدیل به میدانی ماندگار برای ورزش کشور گردیده است.

کسب ۵ مدال طلا و ۲ برنز دلاورمردان مازندرانی در آسیا، دیگربار؛ توانمندی جوان مازندرانی را در مقابل دیده همگان به تماشا گذاشت و بازهم ثابت کرد که توجه به ورزش مازندران هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری پُر سود برای اعتلای نام ایران اسلامی است.

میدان‌داری هفت پهلوان مازندرانی در مسابقات آسیایی کشتی با حضور و نقش آفرینی مهدی تقوی و اباذر اسلامی در کادر فنی تیم ملی، چیزی جز رخ‌نمایی اراده یلان دیار پهلوانان و نام‌آوران نبود و ثابت کردکشتی گیران مازندرانی نمادی از غیرت و توانمندی جوانان ایرانی هستند.

لازم می دانم قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران در مسابقات آسیایی که با درخشش هفت دلاور مازندرانی بدست آمد را به همه مردم مازندران علی الخصوص علاقه مندان به کشتی تبریک عرض کنم و امیدوارم شاهد استمرار این موفقیت‌ها در دیگر میادین ورزشی پیش رو باشیم.