کد خبر: 2766تاریخ انتشار : ۹:۳۶:۱۵ - جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷

فجیع ترین انتقام دختر بی حیا از استاد سختگیر !+عکس

دانشجویی به دلیل رد صلاحیت پایان نامه اش، استادش را بیچاره کرد. به گزارش مازنی خبر ، دانشجویی در لندن اقدام به عقیم کردن استاد دانشگاهش کرد. او در اعترافاتش گفت به این دلیل دست به این جنایت زده که استادش پایان نامه او را قبول نکرده و رد صلاحیت وی را در کلاس بین […]

فجیع ترین انتقام دختر بی حیا از استاد سختگیر !+عکس

دانشجویی به دلیل رد صلاحیت پایان نامه اش، استادش را بیچاره کرد.

به گزارش مازنی خبر ، دانشجویی در لندن اقدام به عقیم کردن استاد دانشگاهش کرد.

او در اعترافاتش گفت به این دلیل دست به این جنایت زده که استادش پایان نامه او را قبول نکرده و رد صلاحیت وی را در کلاس بین همه دانشجو ها اعلام کرده بود.

استفانی کریستول ۳۱ ساله، وقتی استادش را در اتاق کار شخصی‌اش با حرکات ناجور رام خود کرد و وقتی فهمید مرد بیچاره محو او شده است با تیغ موکت بری به او حمله کرد و با حرکت حرفه ای و سنگینی که به وی زد ، او را از مردانگی ساقط کرد و بعد پا به فرار گذاشت.

طبق گزارشات پلیس ، نگهبان دانشگاه وقتی خونی را دید که از زیر در اتاق یکی از اساتید دانشگاه جاری است فورا به سمت اتاق رفت که با جسم بیهوش دکتر دیلان رو به رو شد.

پس از تماس با آمبولانس و پلیس گزارش صحنه هایی را که دیده بود، داد.

ماموران پلیس پس از چک کردن دوربین های داخل راهرو دانشگاه توانستند استفانی را که وارد اتاق استاد شده بود و بعد از چند ساعت دست خونی‌اش را با لباسش پاک می کرد، شناسایی کنند.

مامور پلیس پس از تهیه گزارشات و تحقیق توانست استفانی کریستول را در حالی که در یکی از کلوب های شبانه در حال خوردن نوشیدنی الکلی بود، دستگیر کند.

دکتر دیلان پس از پرداخت هزینه زیادی برای جراحی توانست تا حدودی درمان شود، اما هنوز تحت نظر پزشکان متخصص است.

دادگاه استیفانی کریستول به زودی برگزار خواهد شد.

https://static2.rokna.net/thumbnail/ZlnhgRntJm6m/UtjBuyEcFlueNU9K4hSyNsGmMCScdIZZQ-_dxw0RVwm0qukoI27-JV2XP73Xc1uGeDRyE0w8KroWzW-qqnnRxU42ofzk4qDmo9oZXp5-8OYKW9V_CvPbXVQCibIcLQxMhJqVyl6FovVnWikCV82JhpX91rL68sXb/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87.jpg