کد خبر: 27724تاریخ انتشار : 16:56:38 - سه‌شنبه 14 مه 2024

رئیس‌جمهور پنجشنبه با مازندرانی‌ها دیدار می‌کند

به گزارش مازنی خبر و به نقل از روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مازندران، یحیی صالح طبری روز سه‌شنبه، از آماده باش کامل اورژانس مازندران در زمان حضور آیت الله رئیسی در استان خبر داد. رییس اورژانس مازندران ادامه داد: بیمارستانها و پایگاههای اورژانس در استان در آماده […]

رئیس‌جمهور پنجشنبه با مازندرانی‌ها دیدار می‌کند

به گزارش مازنی خبر و به نقل از روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مازندران، یحیی صالح طبری روز سه‌شنبه، از آماده باش کامل اورژانس مازندران در زمان حضور آیت الله رئیسی در استان خبر داد.

رییس اورژانس مازندران ادامه داد: بیمارستانها و پایگاههای اورژانس در استان در آماده باش کامل بوده و آمبولانسها در مسیرها مستقر خواهند بود. بر اساس همین گزارش واحدهای مختلف ستاد در EOC، MCMC و اتوبوس آمبولانسها، موتورلانسها و بالگرد اورژانس نیز با تجهیزات کامل و نیروهای عملیاتی و ستادی و مراکز پیام و ارتباطات نیز در آماده باش کامل خواهند بود.

 آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری – ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت – همراه با تعدادی از اعضای هیات دولت برای دومین بار در سفر قالب استانی مهمان مازندرانی‌ها است.

 

بهره‌برداری از طرح‌های جدید نهضت ملی مسکن، چندین طرح درمانی، سد گلورد، طرح تکمیل آبرسانی به شهر ساری، پارک جنگلی ۵۰۰ هکتاری ساری و چند طرح عمرانی دیگر و همچنین حضور در جلسه شورای اداری، دیدار با علما، نخبگان و خانواده شهدا و مردم استان بخشی از برنامه‌های هفدهمین سفر رئیس‌ دولت سیزدهم در دور دوم سفرهای استانی است.

سفر نخست آیت‌الله رئیسی همراه با تعدادی از وزرا و اعضای هیات دولت سیزدهم به مازندران ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ انجام شد که افزون بر دیدار با اقشار مختلف مردم و بازدید از برخی طرح‌های زیرساختی، بهره‌برداری از چندین طرح عمرانی و تعیین تکلیف تعدادی از پروژه‌های نیمه‌کاره و بر زمین مانده، نتیجه آن در نظر گرفتن ۱۷۶ مصوبه برای اجرای طرح‌های مختلف با مجموع اعتبار مصوب بیش از ۱۷۷ هزار و ۸۹۸ میلیارد ریال بود.

از پایان سال ۱۴۰۰ تا کنون افزون بر ۱۲۶ هزار و ۴۱۵ میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های مصوب سفر نخست رئیس‌جمهور مازندران اختصاص یافت که معادل ۷۱ درصد کل اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح‌هاست.

به استناد آمارهای اعلام شده توسط دستگاه‌های اجرایی و استانداری مازندران، از مجموع ۱۷۶ مصوبه سفر نخست رئیس‌جمهور به مازندران ۷۸ مصوبه به طور کامل محقق شده، در ۸۹ مصوبه فرآیند اجرایی طی می‌شود و عملیات اجرایی با پیشرفت فیزیکی طبق برنامه در حال اجراست و اجرای ۹ مصوبه نیز در حال پیگیری است.