کد خبر: 27864تاریخ انتشار : 12:49:04 - سه‌شنبه 28 مه 2024

مازندران برترین هیات کشتی ایران شد مازندران برترین هیات کشتی ایران شد

فدراسیون کشتی بر اساس عملکرد هیات‌های کشتی استان‌ها و جدول شاخص‌های امتیاز عملکرد از جمله میزبانی از مسابقات بین‌المللی، ملی، اردوهای تیم‌های ملی، برگزاری لیگ‌های کشتی، نتایج تیمی، عضویت و کسب مدال ورزشکاران در تیم‌های اعزامی به رقابت‌های قهرمانی جهان، آسیایی و بین‌المللی (رده‌های سنی مختلف) عملکرد هیات‌ها را مورد بررسی قرار داد. همچنین در […]

مازندران برترین هیات کشتی ایران شد مازندران برترین هیات کشتی ایران شد

فدراسیون کشتی بر اساس عملکرد هیات‌های کشتی استان‌ها و جدول شاخص‌های امتیاز عملکرد از جمله میزبانی از مسابقات بین‌المللی، ملی، اردوهای تیم‌های ملی، برگزاری لیگ‌های کشتی، نتایج تیمی، عضویت و کسب مدال ورزشکاران در تیم‌های اعزامی به رقابت‌های قهرمانی جهان، آسیایی و بین‌المللی (رده‌های سنی مختلف) عملکرد هیات‌ها را مورد بررسی قرار داد.

همچنین در این رتبه‌بندی کسب رتبه انفرادی و تیمی در رقابت‌های قهرمانی کشور (رده‌های سنی مختلف)، اعزام تیم به رقابت‌های بین‌المللی توسط هیات کشتی، برگزاری دوره‌های مربیگری، داوری و جدول‌نویسی، انجام پروژه‌های عمرانی و تعاملات اداری و مالی با فدراسیون و اداره کل ورزش استان مورد توجه قرار گرفته است.

براساس رتبه‌بندی فدراسیون کشتی مازندران با ۱۰۸۴۷ امیتیاز در جایگاه نخست و تهران با ۵ هزار و ۶۹۱ امتیاز دوم است. هیات کشتی استان خوزستان نیز با ۴ هزار و ۵۰۰ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفته است. لرستان نیز با سه هزار و ۲۹۶ امتیاز چهارم است.

منطقه آزاد اروند، قشم و کیش سه هیات کشتی هستند که در انتهای این جدول قرار دارند.