کد خبر: 28تاریخ انتشار : 9:56:58 - سه شنبه 15 مه 2018

آقای استاندار ؛ مدیران مرفه بی‌درد را کنار بگذارید

امام خمینی (ره) در ابتدای انقلاب اسلامی در هشداری جدی خطاب به مسئولین نظام ، در مورد تفاوت اسلام ناب محمدی (ص) با اسلام آمریکائی اشاره فرمودند و بارها در بیاناتشان حضور مدیرانی که به نوعی مرفه بی درد هستند را یکی از ویژگی های اسلام آمریکائی دانستند. به گزارش تکرار و به نقل از […]

آقای استاندار ؛ مدیران مرفه بی‌درد را کنار بگذارید

امام خمینی (ره) در ابتدای انقلاب اسلامی در هشداری جدی خطاب به مسئولین نظام ، در مورد تفاوت اسلام ناب محمدی (ص) با اسلام آمریکائی اشاره فرمودند و بارها در بیاناتشان حضور مدیرانی که به نوعی مرفه بی درد هستند را یکی از ویژگی های اسلام آمریکائی دانستند.

به گزارش تکرار و به نقل از مازنی خبر ، با گذشت ۴۰ سال از انقلاب شکوهمند ایران اسلامی هنوز مدیرانی هستند که در استان های مختلف این ویژگی ناخوشایند را به همراه دارند و بی توجه به وضعیت معیشتی کارگران و پرسنل زیر مجموعه شان ، ترجیح می دهند با خانواده به سفر رفته و تفریح خود را ارجح بر گرفتاری های پرسنل‌شان می دانند.

در مازندران این روزها وضعیت یکی از ادارات کل استان که به نوعی شرکت خدمات رسان محسوب می شود ، به بدترین شکل تاریخش مدیریت می شود و مدیرکل این مجموعه در روزهائی که کارگران و پرسنلش حقوق‌های خود را دریافت نکرده اند ، به سفر مشهد رفته است.

یک هفته سفر و بی توجه ای به وضعیت مجموعه تحت مدیریت فقط از مدیرانی برمیاد که مرفه بی درد هستند یعنی همان افراد پیرو راه اسلام آمریکائی!

از مهندس اسلامی استاندار مازندران و مهندس نبیان معاون عمرانی استانداری انتظار می رود هرچه زودتر تکلیف اینگونه مدیران را در استان مشخص کرده و با کشیدن قلم قرمز بر روی نام آنها ، مدیران دلسوز و متعهد را جایگزین‌شان کنند.

نمی گوئیم سفر و بودن در کنار خانواده حق مدیران نیست ولی اینکه مدیری در وضعیت بحرانی ، سازمانش را رها می کند و به سفر تفریحی می رود جای انتقاد دارد.

به راستی یاد و خاطره شهید آوینی گرامی که گفت : «خلاف آنچه بسیاری می‌پندارند، آخرین مقاتله ما ـ به‌مثابه سپاه عدالت ـ نه با دموکراسی غرب که با اسلام آمریکایی است، که اسلام آمریکایی از خود آمریکا دیر پاتر است.»

و چه زیبا مقام معظم رهبری فرمودند : با حرکت عادی و احیاناً خواب آلوده و بی حساسیت نمی شود کارهای بزرگ را انجام داد .

  1. ناشناس گفت:

    خدا لعنت کند هنوز حقوق نگرفتیم