کد خبر: 2868تاریخ انتشار : 16:32:24 - یکشنبه 8 جولای 2018

نماینده بابل: دولت و مجلس در حوزه‌های اقتصادی چابک‌تر عمل کنند

مازنی خبر : نماینده مردم بابل در مجلس گفت: دولت باید درباره مسائل اقتصادی با مردم بیشتر گفت‌وگو کند. علی نجفی نماینده مردم بابل در مجلس شورای‌اسلامی با بیان اینکه مجلس می‌تواند نقش پررنگی در برون رفت از مشکلات فعلی اقتصادی داشته باشد،گفت: عمده دلیل بروز گرانی‌ها در کشور بحث روانی است. وی با بیان […]

مازنی خبر : نماینده مردم بابل در مجلس گفت: دولت باید درباره مسائل اقتصادی با مردم بیشتر گفت‌وگو کند.

علی نجفی نماینده مردم بابل در مجلس شورای‌اسلامی با بیان اینکه مجلس می‌تواند نقش پررنگی در برون رفت از مشکلات فعلی اقتصادی داشته باشد،گفت: عمده دلیل بروز گرانی‌ها در کشور بحث روانی است.

وی با بیان اینکه بخشی از مشکلات کشور ریشه در زمینه‌های اقتصادی گذشته دارد، افزود: بخش دیگری نیز ناشی از فشارهای بیرونی به خصوص اقداماتی است که از سوی آمریکا صورت می‌گیرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس تصریح کرد: مجموعه این عوامل باعث ایجاد شرایط فعلی در اقتصاد کشور شده است.

نماینده بابل در مجلس با بیان اینکه باید در حوزه ساختاری، عملکردی و حوزه مدیریت افکار عمومی، سازوکارهایی را در جهت برون رفت از مشکلات فعلی تعبیه کنیم، عنوان کرد: دولت و مجلس باید در حوزه‌های ذکر شده چابک‌تر عمل کنند.

نجفی با تاکید بر اینکه دولت باید در مدیریت افکار عمومی موثرتر عمل کند، تصریح کرد: اطلاع‌رسانی سریعتر، به‌ روزتر و هوشمندانه می‌تواند بر فضای روانی ایجاد شده، غلبه کند.

نماینده بابل در مجلس اضافه کرد: دولت باید با مردم بیشتر حرف بزند تا مردم نسبت به سیاست‌ها توجیه باشند. کم توجهی به این مسئله می‌تواند تردید‌ها یا ابهاماتی را ایجاد کند و این خود جو روانی دیگری ایجاد می‌کند.

http://static2.mojnews.com/thumbnail/BaMGJDvojTjs/vCgP0qziqlu7mxZapfED8PimcOEq-TdG8OTqZ9FP4qrSTLQyPg_0z7LEAHEbUiULmlZy5b4kpFjp1XkSIz4bCYFqRDmw-xVOpsdEa4gPqobdREBFXwQHuA,,/%D9%86%D8%AC%D9%81%DB%8C.jpg