کد خبر: 2902تاریخ انتشار : 14:50:10 - دوشنبه 9 جولای 2018

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد؛ اداره کل کار مازندران سومین اداره کل برتر کشور شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران گفت : در ارزیابی عملکرد ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور در سال 96 ، اداره کل مازندران در بین استان های برتر قرار گرفت. به گزارش مازنی خبر ، کامران اصغری از کسب بیش از 90 درصد امتیازها توسط مازندران در ارزیابی عملکرد […]

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد؛ اداره کل کار مازندران سومین اداره کل برتر کشور شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران گفت : در ارزیابی عملکرد ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور در سال 96 ، اداره کل مازندران در بین استان های برتر قرار گرفت.

به گزارش مازنی خبر ، کامران اصغری از کسب بیش از 90 درصد امتیازها توسط مازندران در ارزیابی عملکرد ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور در سال 96 و قرار گرفتن در سطح خیلی خوب و رتبه برتر خبر داد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در حاشیه بازدید از دفتر «مازنی خبر» اظهار داشت: طبق قولی که در سالهای گذشته به مردم شریف استان داده ایم با یاری خداوند متعال و زحمات بی شائبه همه همکاران در سطح استان توانستیم در ارزیابی عملکرد ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور در سال 96 رتبه برتر و امتیاز خیلی خوب را کسب نماییم.

وی ادامه داد: این اداره کل در سال 95 با چند پله صعود نسبت به سالهای گذشته رتبه نهم را کسب کرده بود که با تلاش مضاعف توانستیم با صعود به نمره خیلی خوب و رتبه برتر در سطح کشور دست پیدا کنیم.

اصغری خاطرنشان کرد: این اداره کل دارای پنج معاونت روابط کار، امور تعاون، اجتماعی، توسعه کارآفرینی و اشتغال و پشتیبانی و توسعه منابع می باشد که بسی جای خورسندی است که در این حوزه ها هر ساله شاهد کسب رتبه برتر در تحقق شاخص های تخصصی هستیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران تصریح کرد: در سال 95 نیز این اداره کل توانست در ارزیابی فضای عمومی ادارات مجموعه وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سطح کشور رتبه نخست را کسب نموده بود.

وی با تاکید بر ضرورت ارزیابی عملکرد ادارات شهرستانی افزود: با زحمات اداره ارزیابی عملکرد اداره کل بازرسی های ادواری با هدف بررسی میزان تحقق شاخص های تخصصی و عمومی و همچنین اصلاح و حل مشکلات و ارائه راه حل های کاربردی و تصمیم سازی های مفید و موثر بطور منظم انجام میشود.

اصغری ادامه داد: وجود نظم در ارزیابی عملکرد این اداره کل موجب گردیده با نظارت و کنترل اثربخش در راه رسیدن به اهداف و برنامه های اداره کل گامی بزرگ برداشته شود که نتیجه آن در صعودهای سالانه و کسب رتبه های برتر این اداره کل مشهود می باشد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران خدمت رسانی به مردم شریف استان را در رأس امور دانست و افزود: همه تلاش های ما در تحقق شاخص ها و برنامه ها و کسب رتبه های برتر در سطح کشور در واقع با هدف ارائه خدمات مطلوب و اثربخش به مردم شریف استان می باشد که سعی داریم در این زمینه هر ساله رشد محسوسی را داشته باشیم.

وی در پایان بیان داشت: از زحمات بی وقفه همه همکارانم که در واقع این موفقیت به آنان تعلق دارد تشکر می نمایم و آرزو دارم با تلاش بیشتر بتوانیم ضمن کسب رتبه های بالاتر رضایت خداوند و مردم شریف استان را کسب نماییم.

به گزارش مازنی خبر ، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران در این ارزیابی بعد از استان های خوزستان و گیلان رتبه سوم کشور  را به دست آورد .

http://mazaninews.ir/wp-content/uploads/%D8%A7%D8%B5%D8%BA%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1.jpg