کد خبر: 2916تاریخ انتشار : 15:38:28 - دوشنبه 9 جولای 2018

سیدعلی ادیانی تاکید کرد: کار جهادی و بسیجی راه‌حل تمام مشکلات کشور

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت : اگر همه جهادی و بسیجی کار کنیم تمام مشکلات کشور حل خواهد شد. به گزارش مازنی خبر، سید علی ادیانی نماینده مردم جویبار، قائم‌شهر، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم باید از نماینده خود چه در شورا و مجلس مطالبه گری کنند، […]

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت : اگر همه جهادی و بسیجی کار کنیم تمام مشکلات کشور حل خواهد شد.

به گزارش مازنی خبر، سید علی ادیانی نماینده مردم جویبار، قائم‌شهر، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم باید از نماینده خود چه در شورا و مجلس مطالبه گری کنند، زیرا وظیفه نماینده‌ها خدمت و کار برای مردم و پاسخگویی به آنان است.

وی با بیان اینکه دشمن با عملیات روانی به جنگ به مردم کشور ما آمده است، افزود: سیاه نمایی از وضعیت کشور توطئه دشمنان است و همه باید با وحدت و همدلی از این شرایط سخت عبور کنیم.

نماینده مردم جویبار، قائم‌شهر، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نگاه به غرب غلط است تأکید کرد: باید نگاه ما به توانمندی‌های داخلی و استفاده از ظرفیت مردم باشد، زیرا هر جا که مردم را نادیده گرفتیم زمین‌خورده‌ایم.

ادیانی افزود: اگر همه به‌صورت جهادی و بسیجی کارکنیم تمام مشکلات کشور حل خواهد شد.

  1. همشهری گفت:

    آقای ادیانی،اینقدرشعارندهید.

  2. علوی گفت:

    ایشان سلطان شعار هستند. بازنشسته اموزش و پرورش که دوباره در وزارت نفت مشغول به کار است. کار جهادی برای دیگران تعریف شده و برای ایشان استفاده از ظرفیت ها برای توانمند سازی اقتصادی خانواده اش معنی دارد