کد خبر: 2929تاریخ انتشار : ۱۶:۴۳:۰۵ - دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷

اندر حکایت انتشار لیست طلبکاران باشگاه نساجی! / فردی که نامش همواره در لیست است ولی هیچگاه از تیم محبوبش شکایت نکرد!

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی : انتشار لیست طلبکاران باشگاه نساجی در فضای مجازی ، بازتاب های مختلفی داشت. به گزارش مازنی خبر ، بعد از انتشار این لیست ، بعضی از هواداران تیم پرهوادار نساجی مازندران در فضای مجازی از این موضوع به شدت ابراز ناراحتی کرده و خواستار همراهی بیشتر طلبکاران با […]

اندر حکایت انتشار لیست طلبکاران باشگاه نساجی! / فردی که نامش همواره در لیست است ولی هیچگاه از تیم محبوبش شکایت نکرد!

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی : انتشار لیست طلبکاران باشگاه نساجی در فضای مجازی ، بازتاب های مختلفی داشت.

به گزارش مازنی خبر ، بعد از انتشار این لیست ، بعضی از هواداران تیم پرهوادار نساجی مازندران در فضای مجازی از این موضوع به شدت ابراز ناراحتی کرده و خواستار همراهی بیشتر طلبکاران با مجموعه باشگاه شدند زیرا آنها اعتقاد دارند تیمی که بعد از ۲۴ سال توانسته است به سطح اول فوتبال کشور برگردد این روزها نیاز به آرامش بیشتری دارد.

اما نکته جالب انتشار این لیست حضور نام کاپیتان و مربی سابق نساجی است در صورتیکه وی شکایتی از این باشگاه نداشته است.

به گزارش مازنی خبر ، درصورتی نام «نادر دست نشان» در لیست منتشر شده وجود دارد که وی شکایتی به فدراسیون ارائه نداده است .

نادر دست نشان که تمام دوران فوتبالش را در باشگاه نساجی سپری کرد و حتی با این تیم صاحب رکورد رویایی و کشوری بیشترین گل زده در بازی های پیاپی نیز شد ، در صورتی همواره نامش در لیست منتشر شده از سوی فدراسیون به عنوان طلبکار درج می شود که وی هیچگاه علیه باشگاه نساجی دست به شکایت نبرده است.

نادر دست نشان در مسیر وفاداری اش به باشگاه نساجی ، علاوه بر فروش منزلش جهت حفظ نساجی ، سال ۸۲ طلب ۱۲ میلیون و هفتصد هزار تومانی خود از این باشگاه را هم بخشید تا بار دیگر وفاداری اش به تیم ریشه دار نساجی و هوادارانش را اعلام دارد.

اینبار نیز نام نادر دست نشان در صورتی در لیست طلبکاران نساجی از سوی فدراسیون فوتبال اعلام شده است که این مربی شکایتی بابت آن ارائه نداده است .

یکی از لیدرهای باشگاه نساجی در گفتگو با «مازنی خبر» ضمن تشکر از نادر دست نشان ، اظهار داشت: انتظار داریم دیگر پیکشسوتانی که از باشگاه نساجی طلب کار هستند اینگونه رفتار را الگو قرار دهند .

http://mazaninews.ir/wp-content/uploads/cover_1080.jpg