کد خبر: 2956تاریخ انتشار : 9:46:45 - سه شنبه 10 جولای 2018

حجت الاسلام شهادتی در جمع مدیران حراست ادارات مازندران: كاری جز خودسازي در دنيا نداريم

مازنی خبر : حجت الاسلام شهادتی استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اينكه فراموش كرديم براي چه به دنيا آمديم، گفت: ما كاري جزخودسازي دردنيا نداريم. استاد دانشگاه امام صادق (ع) در جمع مدیران و کارشناسان حراست دستگاه های اجرایی مازندران در محل نمازخانه دانشکده امام محمد باقر (ع) ساری که به مناسبت شهادت […]

حجت الاسلام شهادتی در جمع مدیران حراست ادارات مازندران: كاری جز خودسازي در دنيا نداريم

مازنی خبر : حجت الاسلام شهادتی استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اينكه فراموش كرديم براي چه به دنيا آمديم، گفت: ما كاري جزخودسازي دردنيا نداريم.
استاد دانشگاه امام صادق (ع) در جمع مدیران و کارشناسان حراست دستگاه های اجرایی مازندران در محل نمازخانه دانشکده امام محمد باقر (ع) ساری که به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) برگزار گردید ، با طرح این سوال که آیا رسالت انبيا در ما پياده شد يا نه، اظهار کرد: ماهم به نوعي ظالم هستيم و رسالت انبیاء را درخودمان تحريف مي كنيم.
حجت الاسلام شهادتی اضافه کرد: دربخشي ازدعاي سحرعنوان مي شود كه همه انسانها مي توانند به جايگاهي برسند كه كن فيكون كنند.
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه انبيا و اوليا آمدند تا ما را صاحب مقامات توحيدي خودشان کنند، افزود: علت مشكلات، غفلت ماست و خدا با قراردادن اين مشكلات مي خواهد ما را از خواب غفلت بيدار كند.
حجت الاسلام شهادتی خاطرنشان کرد: بعثت رسولان و نزول كتاب هاي آسماني براي تزكيه انسان است، تزكيه از گناه و رزائل اخلاقي و بالاتر از آن تزکیه ازغيرخدا.