کد خبر: 2958تاریخ انتشار : 9:48:24 - سه شنبه 10 جولای 2018

آب آشامیدنی روستاهای «اسبوکلا و ولاشد» ساری وصل شد

به دنبال از کار افتادن پمپ آب دو روستای اسبوکلا و ولاشد شهرستان ساری و قطعی آب این روستاها با اعزام اکیپ اتفاقات و تعویض پمپ، آب شرب این روستاها برقرار شد. به گزارش مازنی خبر و به نقل از اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران؛ مهندس سید مظاهر […]

آب آشامیدنی روستاهای «اسبوکلا و ولاشد» ساری وصل شد

به دنبال از کار افتادن پمپ آب دو روستای اسبوکلا و ولاشد شهرستان ساری و قطعی آب این روستاها با اعزام اکیپ اتفاقات و تعویض پمپ، آب شرب این روستاها برقرار شد.
به گزارش مازنی خبر و به نقل از اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران؛ مهندس سید مظاهر حسینی مدیر امور آبفار شهرستان ساری با اعلام این خبر اظهار داشت: آب آشامیدنی مجتمع آبرسانی دو روستایی اسبوکلا و ولاشد از توابع شهرستان ساری با 650 مشترک از یک حلقه چاه تامین می شود.
وی افزود: در تعطیلات آخر هفته گذشته پمپ آب این چاه از مدار خارج شد که پس از اطلاع و پیگیری ،گروه اتفاقات در کوتاهترین زمان به محل اعزام شدند و با خارج کردن پمپ خراب از مدار ،تعویض پمپ و نیز تقویت فشار ، آب آشامیدنی در شبکه جاری و برقرار شد.
گفتنی است دهیار،شوراهای اسلامی و اهالی روستاهای اسبوکلا و ولاشد از مهندس عبدالهی مدیر عامل شرکت ،مهندس بابازاده معاون نظارت بر بهره برداری ، مهندس حسینی مدیر امور آبفار شهرستان ساری و گروه اتفاقات قدردانی کردند.