کد خبر: 2963تاریخ انتشار : ۱۷:۱۱:۳۹ - سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷

زدن اسلامی در تهران! / پشت پرده جلسات مخفیانه برای برکناری استاندار مازندران!

اختصاصی مازنی خبر : محمد اسلامی از زمانی که به عنوان استاندار مازندران منصوب شد و کارش را در ساختمان استانداری آغاز کرد در اولین جلسه رسمی با مسئولین ، عهد بست تا آخرین روز مسئولیتش ، در راستای منافع مردم گام بردارد لذا از آن جهت که این تصمیم منافع بسیاری از افراد را […]

زدن اسلامی در تهران! / پشت پرده جلسات مخفیانه برای برکناری استاندار مازندران!

اختصاصی مازنی خبر : محمد اسلامی از زمانی که به عنوان استاندار مازندران منصوب شد و کارش را در ساختمان استانداری آغاز کرد در اولین جلسه رسمی با مسئولین ، عهد بست تا آخرین روز مسئولیتش ، در راستای منافع مردم گام بردارد لذا از آن جهت که این تصمیم منافع بسیاری از افراد را به خطر انداخته ، بارها در همین مدت با چالش های جدی و ناجوانمردانه‌ای نیز رو به رو شده است.

گام برداشتن در راستای منافع مردم ، اعتقاد بر اصل تفکیک قوا در اداره استان، کوتاه کردن دست منفعت طلبان اصلاح طلب و اصولگرا از ثروت ، تلاش برای تحقق انتصابات بر اساس اصل شایسته سالاری ، مشاوره با افراد دلسوز و عزل بسیاری از مشاورین بی تعهد ، نزدیکتر کردن رابطه مردم با دولت با اجرای سیاست های مختلف حقوق شهروندی مانند راه اندازی میز خدمت و … از جمله اقداماتی بوده که اسلامی آنها را در دستور کار خودش قرار داد ولی این اقدامات به مذاق منفعت طلبانی که بعد از انتخابات ریاست جمهوری برای خود در مازندران کیسه دوخته بودند خوش نیامده است و آنها تقریباً هر روز سعی می کنند با جریان سازی های مختلف به اسلامی ضربه وارد کنند.

به گزارش مازنی خبر ، در چند هفته اخیر بعضی مازندرانی های مقیم تهران که در بین آنها تعدادی از مسئولین فعلی! نیز حضور دارند ، جلسات مخفیانه را به صورت مکرر برگزار می کنند تا از طریق مختلف با فشار بر دولت ، برکناری استاندار مازندران را کلید بزنند.

شایان ذکر است ، این افراد ادعای حمایت از دولت را دارند و البته از سه جریان فکری اصلاح طلب ، اعتدال گرا و بعضاً اصولگرا می باشند و تلاش دارند تا با برکناری محمد اسلامی و انتخاب فرد دیگری به عنوان استاندار مازندران ، به خواسته های منفعت طلبانه ی خود در فرصت زمانی باقی مانده در دولت روحانی برسند.

گفتنی است ، بعضی از این افراد رابطه بسیار نزدیکی با بعضی افراد داخل کابینه دولت و بعضی مسئولین صاحب نام داشته و تعدادی دیگر نیز سعی می کنند از ابزارهای قدرت در دست‌شان بر دولت فشار آورده تا به خواسته خود در تغییر استاندار مازندران برسند.

اما محمد اسلامی که در حدود یک سال اخیر از قبول مسئولیتش در مازندران ، نشان داده در برابر منفعت طلبان اصلاح طلب و اصولگرا انعطاف پذیری به خرج نمی دهد به خوبی توانسته دست این افراد را کوتاه کند و در راستای منافع مردمی به آنها اجازه عرض اندام ندهد.

«مازنی خبر» فعلاً از ذکر نام آنها خودداری می کند ولی مطمئناً اگر این روند ادامه داشته باشد نام اعضای حاضر در این جلسات برای مردم رسانه ای خواهد شد. افرادی که اگر نام آنها افشا شود ، مطمئناً چهره واقعی‌شان برای مردم تعجب برانگیز خواهد بود!

*** میثم کاوه / مدیرمسئول مازنی‌خبر

 1. رضا گفت:

  اسلامی یه انسان واقعیه
  منافع طلبان دست از سرش بردارید

 2. ناشناس گفت:

  اصلاحات و اصولگرائی یعنی چاپیدن مردم یعنی خوردن بیت المال
  نقد به جائی بود

 3. ناشناس گفت:

  زنده باد مهندس اسلامی

 4. منتخب گفت:

  آقای «ی» توی تهران انقدر نشین و زیراب استاندارو نزن