کد خبر: 3021تاریخ انتشار : ۱۳:۳۷:۳۵ - چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷

فرماندار ساری تاکید کرد: لزوم مشارکت مردم در مبارزه با قاچاق کالا و ارز

فرماندار ساری با تأکید بر تبلیغات هوشمندانه در راستای مبارزه با قاچاق کالا، اظهار کرد: مشارکت دادن مردم در فرآیند مبارزه با قاچاق و اطلاع‌رسانی در این حوزه، تأثیرگذار است. ‎ به گزارش مازنی خبر ، عباسعلی رضایی در گفت‌وگویی با اشاره به عزم دولت و مجلس شورای اسلامی در مبارزه با قاچاق کالا، گفت: […]

فرماندار ساری تاکید کرد: لزوم مشارکت مردم در مبارزه با قاچاق کالا و ارز

فرماندار ساری با تأکید بر تبلیغات هوشمندانه در راستای مبارزه با قاچاق کالا، اظهار کرد: مشارکت دادن مردم در فرآیند مبارزه با قاچاق و اطلاع‌رسانی در این حوزه، تأثیرگذار است. ‎

به گزارش مازنی خبر ، عباسعلی رضایی در گفت‌وگویی با اشاره به عزم دولت و مجلس شورای اسلامی در مبارزه با قاچاق کالا، گفت: اگر همه متصدیان امر، وظایف خود را نسبت به قانون در بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز انجام دهندT می‌تواند تأثیرات قابل‌توجهی در کنترل و کاهش قاچاق به شکل عام و به‌ویژه قاچاق کالای سلامت‌محور که از جهات مختلف برای جامعه تأثیرگذار است، داشته باشد.

وی با تأکید بر تبلیغات هوشمندانه در راستای مبارزه با قاچاق کالا، اظهار کرد: مشارکت دادن مردم در فرآیند مبارزه با قاچاق و اطلاع‌رسانی در این حوزه، تأثیرگذار است.

فرماندار شهرستان ساری در تشریح برنامه‌های کمیسیون مبارزه کالا و ارز شهرستان، تصریح کرد: در ۳ ماهه اخیر سال ۹۷ در کل استان ۲۷۷ پرونده مربوط به کالای هدف به تعزیرات استان ارسال شد که از این تعداد ۵۶ پرونده مربوط به شهرستان ساری بوده که حدود ۲۱ درصد نسبت به کل استان است.

رئیس کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ساری افزود: جمع‌آوری کالاهای قاچاق، انجام عملیات اطلاعاتی و انتظامی و آموزش اهم فعالیت‌های این کمیسیون در شهرستان است.