کد خبر: 3031تاریخ انتشار : 14:39:07 - پنجشنبه 12 جولای 2018

تصاویر / اردوی تفریحی ورزشی پیشکسوتان فوتبال قائم‌شهر

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی : اردوی یک روزه تفریحی ورزشی تیم فوتبال پیشکسوتان آرمان قائم‌شهر در ساحل بهنمیر بابلسر برگزار شد. این تیم خود را جهت حضور در مسابقات چهار جانبه پیشکسوتان فوتبال قائم‌شهر آماده می کند. این اردوی یک روزه با همت اسپانسر مالی این تیم برگزار شد. قائم شهر یکی از […]

تصاویر / اردوی تفریحی ورزشی پیشکسوتان فوتبال قائم‌شهر

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی : اردوی یک روزه تفریحی ورزشی تیم فوتبال پیشکسوتان آرمان قائم‌شهر در ساحل بهنمیر بابلسر برگزار شد. این تیم خود را جهت حضور در مسابقات چهار جانبه پیشکسوتان فوتبال قائم‌شهر آماده می کند.

این اردوی یک روزه با همت اسپانسر مالی این تیم برگزار شد.

قائم شهر یکی از مهدهای اصلی فوتبال کشور می باشد که به دلیل سابقه زیاد این رشته ورزشی در این شهرستان ، دارای تیم های متعدد پیشکسوتان می باشد.

در دهه های اخیر که مسابقات فوتبال کشور به صورت استانی برگزار می شود ، 8 بازیکن اصلی تیم منتخب مازندران را بازیکنان قائم شهری تشکیل می دادند و همچنین بعد از آن با تشکیل لیگ باشگاه ها تیم های نساجی و صنعت نفت قائم شهر در بالاترین سطح فوتبال کشور حضور داشتند لذا همین گذشته تاریخی باعث شده است در حال حاضر چندین تیم پیشکسوتان در شهرستان قائم شهر مشغول فعالیت باشند.