کد خبر: 3066تاریخ انتشار : ۲۰:۲۳:۰۶ - پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷

آقای امیری ؛ قبل از هر مصاحبه ای ، خدا را در نظر داشته باش!

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی : در صورتیکه پیمانکاران استادیوم شهید وطنی با تمام توان در حال بازسازی این استادیوم پیر و قدیمی در مرکز شهر قائم‌شهر هستند ، مدیرعامل باشگاه نساجی در مصاحبه ای از تعطیلی ۱۰ روزه کار این پیمانکاران سخن گفته است. این سخنان «علی امیری» در صورتی بیان شده است […]

آقای امیری ؛ قبل از هر مصاحبه ای ، خدا را در نظر داشته باش!

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی : در صورتیکه پیمانکاران استادیوم شهید وطنی با تمام توان در حال بازسازی این استادیوم پیر و قدیمی در مرکز شهر قائم‌شهر هستند ، مدیرعامل باشگاه نساجی در مصاحبه ای از تعطیلی ۱۰ روزه کار این پیمانکاران سخن گفته است.

این سخنان «علی امیری» در صورتی بیان شده است که پیمانکاران نه تنها یک روز دست از کار نکشیده اند بلکه در روزهای بارانی نیز به فعالیت خودشان ادامه داده و در همین چند روزی که مدیرعامل باشگاه نساجی ادعای تعطیلی آن را داشته است ، توانسته اند اقدامات زیرساختی نصب پروژکتورها و برج های نوری را به سرانجام برسانند.

همچنین در همین چند روز اخیر علاوه بر اینکه جوشکاری های سکوهای جدید زیر نظر ناظر ساخت انجام و تکمیل شده ، بتن ریزی اتاق برق برای نصب تابلو برق برج نوری هم انجام گرفته و ساخت رختکن ها ، سرویس های بهداشتی و بسیاری از اقدامات دیگر شتاب یافته است.

در صورتی مدیرعامل باشگاه نساجی با سخنان خلاف واقع ، جو شهر قائم شهر را متشنج و در نهایت در فضای مجازی هواداران نساجی را در برابر مسئولین شهری و استانی قرار داده است ، که مهندس اسلامی استاندار مازندران به عنوان نماینده عالی دولت در استان ، هر هفته شخصاً از این پروژه بازدید می کند . کاری که به جرات می توان گفت استاندار برای هیچ یک از پروژه های عمرانی در سطح استان چنین وقتی را نمی گذارد.

از سوی دیگر معاون عمرانی استاندار ، مدیرکل ورزش و جوانان استان ، نمایندگان مجلس ، دادستان مرکز استان ، دستگاه های اطلاعاتی و به خصوص فرماندار قائم شهر به جد پیگیر تسریع در اتمام پروژه بوده و روزانه با پیمانکاران مربوطه در ارتباط هستند تا باعث تسریع در کارها شوند.

در کنار این افراد ، رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس هیات فوتبال شهرستان نیز اکثر وقت شبانه روز خود را در استادیوم شهید وطنی می گذارند و اجازه نمی دهد کندی و کاستی در کارها پیش بیاید.

نباید یادمان برود که اتمام این کار سنگین و پرحجم در بازه زمانی اندک با توجه به مشکلات اقتصادی دولت یک کار کم نظیر خواهد بود لذا به مدیرعامل باشگاه نساجی پیشنهاد می شود قبل از هر مصاحبه ای خدا را در نظر بگیرد و بعد از آنکه اطلاعات خود را در مورد موضوع مربوطه به روز کرد ، در مورد آن سخن بگوید. به اینکه مدیرعامل نساجی قائمشهر بعد از اتمام لیگ دسته اول ، چند روز را در قائم شهر سپری و گوشه ای از کار بازسازی استادیوم وطنی را گرفت ، کاری نداریم ، ولی حداقل جناب مدیرعامل می تواند با سخنانش باعث ایجاد دلسردی در روند فعالیت چنین کار بزرگی نشود.

حتماً آقای مدیرعامل به این موضوعات آگاهی دارد که بازسازی استادیوم شهید وطنی یک پروژه عمرانی بسیار سخت و فرسایشی است اما در این میان ، جان مردم قائم شهر باید آنقدر مهم باشد که کیفیت پروژه فدای زمان اندک تا آغاز مسابقات نشود زیرا اگر در آینده حادثه ای در استادیوم رخ دهد ، مطمئناً مدیرعامل باشگاه پاسخگو نخواهد بود!

در هر صورت امیدواریم هر چه زودتر استادیوم شهید وطنی قائمشهر آماده میزبانی از تیم محبوب و بزرگ نساجی مازندران شود تا هم دغدغه هواداران پرشور و دوست داشتنی این تیم ریشه دار برطرف گردد و هم کادرفنی نساجی با آسودگی بیشتر به فکر جمع آوری امتیازات در لیگ برتر فوتبال کشور باشند.

خدایا چنان کن سرانجام کار / که تو خشنود باشی و ما رستگار