کد خبر: 3068تاریخ انتشار : ۲۰:۳۰:۵۷ - پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷

افتتاح بخش کودک و سی‌تی‌اسکن جدید بیمارستان قائم‌شهر با حضور استاندار

مازنی خبر : استاندار مازندران از ارائه فراخوان در بخش توریست درمانی در این استان خبر داد و گفت : متقاضیانی که در راستای توریست درمانی طرح ارائه دهند با ارائه تسهیلات از آنان پشتیبانی خواهیم کرد تا وارد این عرصه شوند . ‎ محمد اسلامی در آئین افتتاح ارتقاء هتلینگ بخش اطفال و سی […]

افتتاح بخش کودک و سی‌تی‌اسکن جدید بیمارستان قائم‌شهر با حضور استاندار

مازنی خبر : استاندار مازندران از ارائه فراخوان در بخش توریست درمانی در این استان خبر داد و گفت : متقاضیانی که در راستای توریست درمانی طرح ارائه دهند با ارائه تسهیلات از آنان پشتیبانی خواهیم کرد تا وارد این عرصه شوند . ‎

محمد اسلامی در آئین افتتاح ارتقاء هتلینگ بخش اطفال و سی تی اسکن در بیمارستان ولیعصر شهرستان قائمشهر ، افزود : در سال جاری تعدادی از پروژه ها در علوم پزشکی ، تامین اجتماعی و بخش خصوصی در حال به بهره برداری رسیدن است ، که این طرح ها گام نخست برای پذیرش توریست سلامت است .

وی با بیان اینکه استکبار جهانی به معنای واقعی در طی این ۴۰ سال تمام تلاش خود را به کار گرفت تا این ملت را از کار بیاندازد ، گفت : امروزه شاهد آن هستیم که با لطف و اراده الهی جمهوری اسلامی در بالاترین تراز از لحاظ قدرتی قرار گرفته است .

استاندار مازندران با تاکید براینکه دشمن به خصوص در این روزها به دنبال ضربه اقتصادی و بی انگیزگی در بدنه اجرایی کشور است ، افزود : با وحدت و همدلی به لطف الهی ، اراده مردم و تلاش دست اندرکاران این جریانات دشمن معکوس عمل کرده زیرا ما امروزه در جنبه های مختلف شاهد فعالیت های متنوعی هستیم .

اسلامی همچنین با اشاره به اینکه در تامین اجتماعی ظرفیت ها در حال افزایش و کیفیت ها ارتقاء یافته است ، گفت که تامین اجتماعی با کاهش هزینه به دنبال جلب رضایت شهروندان است .

وی با اعلام اینکه افتتاحیه طرح ها تنها یک اقدام نیست ، گفت که بلکه یک جریانی برای هموار بودن مسیر در راستای پیشرفت است .

استاندار مازندران با اعلام اینکه یکی از سیاست های ما در دولت تدبیر و امید به خصوص در بخش تامین اجتماعی بهسازی و نوسازی فضاهای درمانی است ، بیان کرد : این عوامل باعث استاندارد سازی فضای درمانی می شود تا راندمان برای خدمات رسانی به بیماران افزایش یابد.

اسلامی تاکید کرد : ما هم به عنوان نماینده دولت از طرح بهسازی و نوسازی فضاهای درمانی با واگذاری تسهیلات حمایت خواهیم کرد.

یادآور می‌شود، س‌تی اسکن جدید ۱۶ اسلایس با هزینه‌ای بالغ بر ۲ مییارد تومان و ارتقاء هتلینگ بخش اطفال با ۲۹ تخت و ۵۰۰ متزمربع زیربنا بعنوان چهارمین بخش هتلینگ این بیمارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

همچنین طرح ارتقای هتلینگ بیمارستان ولیعصر قائمشهر نیز با ۲۹ تخت در فضایی به مساحت ۵۰۰ مترمربع زیربنا به بهره برداری رسید.