کد خبر: 3284تاریخ انتشار : ۹:۳۰:۳۰ - پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

رئیس شورای شهر قائم‌شهر در گفتگو با «مازنی خبر» :‌ در سال ۹۷ اتفاقات خوبی در شهر قائم‌شهر رقم می‌خورد / به تمام قول های خود در مورد استادیوم وطنی عمل کردیم

گروه اجتماعی: در یکی عصرهای آخرین روزهای تیر ، میزبان رئیس شورای اسلامی شهر قائم شهر در دفتر پایگاه اطلاع رسانی «مازنی خبر» و نشریه «تکرار» بودیم. گفتگوی مفصل ما با «افشین حسین زاده» را در زیر بخوانید: *** آقای حسین زاده از بحث عمرانی شروع کنیم . در ارتباط با پروژه های شهری تا […]

رئیس شورای شهر قائم‌شهر در گفتگو با «مازنی خبر» :‌ در سال ۹۷ اتفاقات خوبی در شهر قائم‌شهر رقم می‌خورد / به تمام قول های خود در مورد استادیوم وطنی عمل کردیم

گروه اجتماعی: در یکی عصرهای آخرین روزهای تیر ، میزبان رئیس شورای اسلامی شهر قائم شهر در دفتر پایگاه اطلاع رسانی «مازنی خبر» و نشریه «تکرار» بودیم. گفتگوی مفصل ما با «افشین حسین زاده» را در زیر بخوانید:

*** آقای حسین زاده از بحث عمرانی شروع کنیم . در ارتباط با پروژه های شهری تا کنون چه اقداماتی انجام شده است؟

بودجه سال ۹۷ طوری بسته شده است تا اتفاقات خوبی در قائم شهر رقم بخورد. پروژه هایی که به تازگی مصوب کردیم شامل چند زیرگذر در دخانیات خیابان تهران ، ابتدای قائم محله ، حدفاصل ۱۶ متری اول به دوم و حدفاصل مسجد رسول به کوچکسرا می باشد. همینطور کارهای زیادی مثل کانال های جمع آوری آبهای سطحی، نهضت آسفالت و … در دستور کار قرار دارد.
همچنین یکی از پروژه های خوبی که اتفاقاً کلنگ آن هم زده شده، پروژه جاده سلامت در قسمت شرقی راه آهن به سمت شهر هست که قسمتی از آن تبدیل به فضای سبز و خیابان شده و به زودی کار این قسمت نیز شروع خواهد شد.یک مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری که کار بسیار خوبیست به نام جاده سلامت که باید از همراهی مدیرکل راه آهن شمال آقای گران پاشا و هم از نماینده های محترم جناب آقای ادیانی و رضیان و هم از شهردار تشکر کنم.
همچنین باید از پیگیری همکارانم یعنی دیگر اعضای شورا که با پیگیری و همراهی و همدلی زحمت می‌کشند نیز تشکر کنم. کار دیگری که شروع کردیم تقاطع غیرهمسطح شهید مهدوی است که با بودجه دولت ساخته خواهد شد. ما هم در کنار آنها کمک میکنیم. این کار استارت خورده است و فکر می کنم تا پایان سال به اتمام برسد که در این صورت کمکی بزرگ برای رفع مشکل ترافیک در آن منطقه خواهد بود. چون در روزهای تعطیل یا تعطیلات بین هفته ، ما ترافیک بسیار شدیدی در آن منطقه داریم.
فکر می‌کنم پروژه های بسیار خوب عمرانی طی سال جاری ۹۷ اتفاق می‌افتد. شهرداری ما به شرایط مالی بدی که همه شهرداری ها با آن مواجه اند هم مبتلا است. درآمدها بسیار کاهش یافته است. ساخت و سازها به علت گرانی اجناس بسیار کم شده است. توان مالی مردم در خرید املاک پایین آمده به همین علت ساخت و ساز هم کاهش یافته است. ولی من آینده روشنی برای قائمشهر می بینم که انشاالله به زودی زود تحقق خواهد یافت و فکر می‌کنم با همدلی که بین همکاران من وجود دارد و زحماتی که شهردار و مجموعه شهرداری متقبل می شوند همچنین با همکاری خوبی که مردم خوب قائمشهر با ما دارند ما شاهد اتفاق های خوبی در قائمشهر باشیم.

*** یکی از انتقاداتی که به عملکرد شهرداری وارد است این است که برخی از پروژه ها مثل جانبازان و الغدیر با بودجه شهرداری و مردم قائمشهر ساخته می شود ولی بیشتر خدمات را به مسافرین می دهد. آیا در مورد پروژه شهید مهدوی نیز این داستان تکرار خواهد شد؟

خیر. در پروژه شهید مهدوی طبق توافق قبلی، اجرای زیرگذر با وزارت راه و شهرسازی و هدایت آبهای سطحی با شهرداری بود که آن را هم ما نپذیرفتیم با ارتباطاتی که ایجاد کردیم با زحماتی که نمایندگان مجلس به خصوص آقای رضیان کشیدند ما توانستیم حدود پنج تا شش میلیارد تومان هزینه اینکار را هم به دولت واگذار کنیم و کل مجموعه با بودجه دولت ساخته خواهد شد. ولی ما هم از نظر کار اداری همکاری می کنیم.

http://mazaninews.ir/wp-content/uploads/%D8%A7%D9%81%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87-1.jpg

*** بحث دیگری که روزها بسیار داغ است بحث استادیوم شهید وطنی است . گفته می شود شهرداری به وظایفی که بر عهده اش گذاشته شده عمل نمی کند! در این مورد صحبت بفرمایئد.

باید بگویم ، طبق قانون ، شهرداری نمی تواند برای اماکن دولتی هزینه کند. اصلا قانون این اجازه را نمی دهد. سازمان بازرسی ، دادستان محترم استان هم بر مبنای قانونی که وجود دارد، این اجازه را نمی دهند. پس ما این اجازه را نداریم که برای اماکن دولتی هزینه کنیم. مثلا ما نمی توانیم برای اداره شهرسازی ساختمان بسازیم زیرا نهادهای دولتی یک بودجه مشخص دارند.
ما برای کارهای استادیوم شهید وطنی قول خاصی نداده بودیم. گفتیم که اگر به ماشین آلاتی نیاز داشته باشند در این زمینه می توانیم به آنها کمک کنیم که به وعده هایمان عمل کردیم. قسمت هایی که گفتند باید رنگ آمیزی شود، رنگ آمیزی شده است که به زودی تمام می شود.
متاسفانه ازنگاه عده‌ای از تماشاگران و آقایانی که تعصب خاصی به نساجی دارند، اینطور جای گرفته که شهرداری و شورای اسلامی شهر باید کار را تمام بکنند.
باید بگویم که شهرداری و شورای اسلامی شهر برای استادیوم بودجه‌ای ندارند زیرا قانون این اجازه را نمی‌دهد. ولی هر قولی که در جلسات بر حسب فرمایش جناب استاندار و آقای نبیان و آقای حسین زادگان و فرماندار محترم و ریاست محترم اداره ورزش و تعاملی که با هیئت فوتبال داریم ،داده ایم، به آن عمل کردیم. یعنی قولی نیست که کسی بتواند بگوید که ما به آن عمل نکردیم.
قول های ما بر حسب وظایفی است که قانونگذار در قانون شهرداری ها به ما اجازه آن را داده و ما به عنوان یک مجموعه ناظر باید نظارت کنیم و کار خلاف هم انجام ندهیم.
در بحث مسابقاتی که خارج از شهر و در تهران بوده ما نزدیک به ۴۰ دستگاه اتوبوس در اختیار گذاشتیم و همچنین مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان پاداش به بازیکنان و کادرفنی دادیم. بخاطر این پاداش‌ هم شفاها مورد نقد قرار گرفتیم و حتی کتباً بعضی از دوستان بر علیه شهرداری و شورای اسلامی به سازمان بازرسی گزارش دادند که ما باید آنجا هم پاسخگو باشیم.
با وجود اینکه ما این مشکلات را می‌دانستیم و این مبلغ امانت از طرف مردم در دست ما بود، اما شرایط طوری بود که احساس کردیم در این زمان باید ما پیه تمام مسائل قانونی آن را به تن خودمان بمالیم و این پاداش با لطف هیات تطبیق، تصویب شد و برای تشویق صعود نساجی به این تیم تقدیم شد . من مجددا تاکید می کنم که بازسازی استادیوم جزو وظایف اداره ورزش و جوانان و دولت است که این را باید انجام بدهند. ما نه بودجه آن را داریم، نه توان آن را. ولی هر کاری که از دست ما بر می آمد و در جلسات قول انجام آن را دادیم، کوتاهی نکردیم.

*** بحث دیگری که در قائمشهر به دغدغه تبدیل شده بحث زباله هست که در شهر به یک معضل تبدیل شده. آقای میرزایی از اعضای شورای شهر، در مصاحبه با ما اعلام کرد که تا پایان سال این قول را می دهیم که این مشکل ساماندهی می‌شود. روند رفع این مشکل بزرگ به چه صورت است؟

آقای میرزایی جزء فعالترین اعضای شورا و پیگیر این موضوع هستند ودر تمام موارد بسیار زحمت می کشند. اینکه گفتند این مشکل کلا حل می‌شود، من بعید میدانم ولی انتظار داریم تا پایان سال به یک نتیجه مطلوب برسیم. مشکل بزرگی که در بحث زباله وجود دارد این است که تمام مسیرهایی که هست تا مشکل زباله تبدیل به یک فرصت بشود ، در سطح کشور فعلا هیچ کدام نهایی نشده است. به طور مثال برای سوخت زباله و تبدیل آن به انرژی مشکل وجود دارد ، تبدیل به کمپوست یک مشکل دارد، در ترکیبی یک مشکل وجود دارد، ولی ما در رابطه با ساماندهی زباله، برای تفکیک از مبدا با یک شرکت قرارداد بستیم و پیمانکار ما کارش را شروع کرده است.
در بحث شیرابه که یک مشکل بسیار بزرگی برای روستاهای پایین دست و زمین های کشاورزی است، قراردادی با یک شرکت دانش بنیان بستیم .پیش پرداخت آن پرداخت شده و در حال شروع کار هستند.همه دوستان حتی استانداری و مرکز بهداشت این کار را تایید کردند و یک رویداد بسیار خوبی هست که در قائمشهر برای اولین باراتفاق می افتد.
در بحث ماشین های لجن کش که فاضلاب های شهری را تخلیه میکنند هم در حال رایزنی هستیم که به زودی این هم اتفاق می افتد.
بزودی مناقصه تولید کارخانه امحاء زباله های عفونی بیمارستان ها و درمانگاه ها و مطب ها که متاسفانه امروز همین طور به صورت مخلوط وارد سایت زباله‌ها می شود، انجام خواهد شد .

*** آقای حسین زاده در سال های اخیر افراد زیادی بدون حساب و کتاب جذب شهرداری قائم شهر شدند که نیروهای مازاد در شهرداری محسوب می شوند. این افراد نه تنها کار خاصی انجام نمی دهند بلکه ماهیانه در مجموع حقوق های بسیاری دریافت می کنند . در صورتیکه اگر تعدیل نیرو صورت گیرد بودجه عمرانی شهر افزایش خواهد یافت. مطمئناً مردم نیز از تعدیل نیرو و اخراج آنها ناراحت نخواهند شد چون بسیاری از این افراد آقازاده های خاص یا فرزندان آقازاده ها بودند که با واسطه و بدون آزمون جذب شهرداری شدند و حق بسیاری از افراد تحصیل کرده را از بین بردند. در این مورد چه نظری دارید!

اتفاقات خوبی در شهرداری برای ساماندهی این کار در حال انجام شدن است. در گذشته یک درهم ریختگی عجیبی در جذب نیروها داشتیم. به طور مثال نیرویی که برای خدمات وارد شهرداری شده ، پشت میز به کار مشغول است. نیرویی که به عنوان شرکتی وارد شده ، در فضای سبز مشغول به کار است و نیرویی که برای فضای سبز ورود پیدا کرده، مسئول یک قسمت شده است. برای رسیدگی به این امور ما شرکت ها را تفکیک کردیم. خدماتی را خدماتی، انتظامی را انتظامی و… همه اینها را طبق وظایف تعریف شده شان تفکیک کردیم.انتظار داریم به زودی اتفاقات خوبی در این بخش بیفتد. در مورد این موضوع به مردم حق می دهیم که دغدغه داشته باشند و باید راهکار اساسی اندیشیده شود.

http://mazaninews.ir/wp-content/uploads/%D8%A7%D9%81%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87-2.jpg

*** تقریبا یک سال از عمر شورای شهر می‌گذرد طی این مدت شما به شورای اسلامی شهر قائمشهر و خودتان چه نمره ای می دهید؟

من به شورا نمره ۷۰ را از ۱۰۰ می دهم و به خودم هم نمره ۱۰ از ۱۰۰ !

*** چرا !؟

همیشه سال اول شورا، سال پرتنشی هست. مخصوصا در سال اولی که اعضای شورا همگی جدید باشند. یعنی حدود ۹۰ درصد از اعضای آن جدید هستند. کمی سخت است. سال دوم و سوم راحت تر هست و سال چهارم باز به علت نزدیک شدن به انتخابات و مسائل مربوط به آن باز هم تنش و سختی بسیاری وجود دارد.
ولی بعد از گذشت این مدت آن چیزی که من فکر میکردم و آن تحولی که انتظار آن را داشتم، اتفاق نیفتاد. ما از داشته هایمان بیشترین و بهترین استفاده را کردیم ولی می‌توانستیم خیلی بهتر باشیم.

*** شهردار قائم شهر ( آقای معین پور) بعد از یک وقفه طولانی و بعد از چند ماه که شهرداری با حضور سرپرست اداره می شد، به عنوان شهردار انتخاب شد. عملکردشان تا به امروز از طرف شما چگونه ارزیابی می شود؟

عملکرد ایشان بسیار خوب است. آقای معین پور یک آدم فنی، کار بلد، توانمند، مبادی آداب ، بسیار آشنا به مسائل شهری و همچنین بسیار پیگیر هستند. که من فکر میکنم باید به او فرصت بدهیم.

*** شما فکر میکنید که در حال حاضر، مهمترین چالش شهر قائمشهر چه موضوعی است!؟

در مورد این سوال ابتدا بگویم خوشبختانه در بین مسئولین یک همدلی در قائمشهر به لطف خدا اتفاق افتاده ، که ما با همه ادارات، با همه نهادها، از فرمانداری که نهاد مرکزی و اصلی هست تا به انتها، از دفتر آیت الله معلمی و خودشان تا نمایندگان مجلس و … ، الحمدالله یک همدلی خوبی داریم ولی بزرگترین چالش برای شهر قائمشهر امروز نبود منابع مالی است که البته این مشکل تمام شهرها هست. باید همه ارکان قدرت شهر دست در دست هم بدهیم منابع مالی دولتی بیشتری را برای اجرای کارهای عمرانی به شهر قائم شهر تزریق کنیم.

*** بحث منابع مالی شد . شورا و شهرداری چه برنامه‌ای برای جذب سرمایه گذار دارند؟

اتفاق های خوبی برای جذب سرمایه گذار هم در حال رخ دادن هست. ما برای اولین بار در شورا کمیسیون جذب و حمایت از سرمایه گذار را پایه‌ریزی کردیم .به زودی هم در شهرداری معاونت سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار شکل خواهد گرفت.
شهرداری ها و همچنین شهرداری قائمشهر، اگر به سمت درآمد پایدار نروند و از توان خارج از حوزه شهری استفاده نکنند ، پیشرفت نمی‌کنند. ما هم همینطور. یعنی الان تمام توان ما این است که با سرمایه‌گذاران تعامل خوبی داشته باشیم. فضا را آزاد کردیم و باز گذاشتیم برای حضور سرمایه گذاران.
به حمدالله در بحث پایش تصویری و در بحث ترافیک ، در بحث ساخت و ساز با سرمایه‌گذاران خوبی به تعامل رسیدیم و همه در حال آغاز و استارت هستند.
در بحث ساماندهی رودخانه تلار و ایجاد یک فضای تجاری وتوریستی و تفریحی در آنجا هم به نتایج خوبی رسیدیم.
با سرمایه‌گذاران خوبی صحبت کردیم. جنگل تلار هم همینطور. مشکلی که در رابطه با جنگل تلار وجود داشت که زمان واگذاری آن به ما کم بود. الان با پیگیری آیت الله معلمی و نمایندگان که در تلاش بودند، سعی می‌کنیم تاریخ اجاره ای که با دولت داریم را افزایش بدهیم تا برای سرمایه گذاران به صرفه باشد و این انگیزه ایجاد بشود تا آنها ورود کنند. بحث بُرد بُرد را در جذب ، حمایت و همکاری با سرمایه‌گذاران لحاظ کردیم تا امنیت و انگیزه برای سرمایه گذاری ایجاد شود که آنها با خیال راحت و بدون دلواپسی سرمایه‌گذاری کنند و نگران این نباشند که در شهری سرمایه‌گذاری می‌کنند که ممکن است بعدها دچار دست انداز و مشکل شوند. الحمدالله این موارد در مسیر خوبی قرار دارد.

*** شهرداری های مناطق شهر قائم شهر از چه زمانی راه اندازی می شود؟

قائم شهر دو منطقه ای شده است و مدیر مناطق که اصطلاحاً به آنها شهردار مناطق می گوییم، انتخاب شده‌اند و در حال چینش تیم مدیریتی خود هستند. در بحث مکان هم شهرداری منطقه یک مکانش مشخص شده و در محل پشت زمین فوتبال که متاسفانه یک پارکینگ بوده که تبدیل به ملک اداری شده در نظر گرفته شد. شهرداری منطقه ۲ هم در آینده نزدیک مکانش مشخص میشود. همانطور که می دانید یکی از علت‌هایی که شهرداریها به مناطق تقسیم می شود، این است که ریز بشوند به مسائل و در این مناطق راحت‌تر به کارهای اجرایی رسیدگی شود .شهردار مرکزی هم بتواند راحت تر و بهتر به دنبال مسائل کاری باشد.

*** یکی از نقدهایی که به تفکیک مناطق شهرداری ها در قائم شهر وارد شد این بود که همیشه این شعار مطرح شد قرار هست در پشت ریل راه آهن محرومیت‌زدایی بشود. ولی ما باز هم شاهد این بودیم که ریل آهن ملاک تقسیم بندی مناطق شده. در این مورد لطفاً توضیح بدهید.

در بودجه ۹۷ ما بیشترین هزینه خود را برای مناطق کم برخوردار در نظر گرفته ایم ، مثل پشت راه آهن. اگر شما تشریف ببرید متوجه می شوید که ما بیشترین آسفالت خود را برای مناطق سمنادشت در همان قسمت در نظر گرفته ایم. چندی پیش یک قطعه زمین ۳۰۰۰ متری خریداری کردیم که سالن همایش ها با مشارکت اداره مسکن و شهرسازی استان ساخته شود. سالن بانوان ما در ترک محل در حال ساخت است و کارهای دیگری که به زودی در مناطق کم برخوردار استارت خواهد خورد . در مناطقی که احساس کنیم واقعاً در آنجا کم کار شده مثل پشت راه آهن ، تلاش ما این است این مناطق رشد بیشتری نسبت به مرکز شهر داشته باشند. من راه آهن را یک ضعف یا تهدید نمی دانم. بلکه آن را یک فرصت می دانم. با عنایت به این موضوع که ما بیاییم همه جوانب را در نظر بگیریم و جاهایی که پتانسیل رشد دارند را رشد بدهیم .ما بیشترین پروژه ها و بیشترین هزینه ها را در این مناطق کم‌برخوردار گذاشتیم و در سال آینده انشاالله شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود. ما الان در حال هماهنگی با ادارات هستیم.اتفاقی که در دوره سوم شورا افتاد و ما می‌خواهیم امروز آن را ادامه بدهیم یعنی ادارات در سطح مختلف شهر توزیع شوند. در حال حاضر رایزنی ها و صحبت‌هایی با فرمانداری کردیم که فرمانداری را هم از مرکز شهر به یک نقطه ای خارج از محدوده مرکزی شهر ببریم که ترافیک نداشته باشد. دو سه قطعه زمین برای این منظور مطرح هست که فرمانداری در حال رایزنی هست که به ما جواب بدهد.

*** یکی از شعارهایی که تقریبا تمامی اعضای شورا در انتخابات مطرح کردند بحث شفاف سازی بود که در واقع می خواستند یک اتاق شیشه‌ای داشته باشند تا مردم هرچه هست بدانند. اوایل کار شورا ، یکسری کارهایی انجام شد ولی الان ما می بینیم که این سیستم نه تنها سیستم اتاق شیشه ای نیست که هیچ، سیستم اتاق مات شده ! یعنی اصلاً از فعالیت های شورا نه به مردم اطلاع رسانی میشود و نه هدف‌گذاری های مشخص شده به مردم انعکاس داده می شود.

این موضوع به عنوان سخنگوی شورا و رئیس شورا به خود من برمیگردد.
عموماً ما همیشه به مردم گفتیم: می‌خواهد بشود ، قرار است که بشود… یکی از دلایلی که من جلوی آن را گرفتم این بود که بجای اینکه ما به مردم بگوییم دو ماه بعد جاده سلامت استارت میخورد و یا زیرگذر استارت میخورد ، سکوت کنیم و بعد بیاییم بگوییم: این کار آغاز شد. به همین علت این فاصله اتفاق افتاد . می‌خواستیم که صرفا قول و وعده نباشد و کار در زمان انجام شدن به اطلاع مردم برسد. در مجموع درِ شورای اسلامی به روی همه و هر شهروندی که سوالی داشته باشد باز هست و همه می توانند از شورا و فعالیت های شورا اطلاع پیدا کنند. درب اتاق من به عنوان رئیس شورا به روی مردم باز است. درب اتاق همکاران من هم در شورا به روی مردم باز هست. به تماس ها حتما پاسخ داده میشود و اگر وقفه ای در اطلاع‌رسانی صورت گرفت ما می‌خواستیم وعده ندهیم بلکه زمانی که کار به اتمام رسید یا استارت خورد آن را اطلاع رسانی کنیم.

*** آقای حسین زاده آیا این قول را به مردم می دهید که بحث درآمدهای مالی اعضای شورا، بعد از یک سال یا بعد از دوسال شفاف‌سازی بشود و مردم بدانند که وکلای آنها در شورا چقدر دستمزد می گیرند؟؟

بله. ببینید قانونگذار به شورای اسلامی شهر گفته که می توانند ۵۰ ساعت در ماه که هر ساعتش یک شصتم حقوق شهردار هست دستمزد بگیرند و این یک مقدار معین و مشخص است. یک سری مزایا هم بود که من آنها را قطع کردم.

*** در کنار انتظاراتی که مردم از شورای اسلامی شهر و شهردار دارند ، انتظار شما از مردم قائمشهر چیست؟

من اهل سخنرانی نیستم ولی همیشه به مردم می‌گویم که اگر به عده ای رای دادید، چه در شورا، چه در مجلس و یا حتی ریاست جمهوری ولی بعد از آن در منزل بنشینید و بگویید که حالا ببینیم که این آقا چه کار می کند این اتفاق، اتفاق خوب و میمونی نیست. موقعی یک نماینده میتواند برای مردم کار کند که وقتی به عنوان نماینده مردم رای آورد و انتخاب شد توانمندی‌هایی که آن شخص دارد همراه با مطالبات به حق مردم همراه باشد. یعنی مطالبات همیشه باید همراه نماینده باشد. یعنی اگر فکر کنید که به من افشین حسین زاده رای دادند و بروند در منزل خودشان بشینند و چهار سال بعد از من شهر ساخته شده ای را بخواهند تحویل بگیرند، این شهر درست نمی‌شود. مردم به عنوان ارباب رجوع ، باید مطالبه گر باشند. شما ببینید یک منطقه‌ای که مطالبات خود را مطرح می کنند کارشان انجام می شود و در مقابل منطقه‌ای که مطالبه نکند، کارش خوب پیش نمی رود. مردم باید بیایند و حقی که دارند را مطالبه کنند. البته درخواست نیز می بایست درخواست قانونی باشد، درخواست شرعی باشد. درخواست های معقول و در توان ما باشد.

*** و اما سخن پایانی …

از گروه خبری شما بسیار تشکر می کنم . جای خوشحالیست دفتر مرکزی این گروه خبری با ۴ رسانه و نشریه در قائم شهر واقع شده است. من اعتقاد دارم خبرنگاران یک رسالتی دارند و در واقع یک پل ارتباطی بین ما و مردم هستند. گروه خبری شما را به عنوان یک مجموعه رسانه ای بسیار قوی که همیشه حق را می نویسد و در کنار نقدهایی که می‌کند، راهکار هم ارائه می‌کند می شناسم. اگر سایر دوستان رسانه ای هم در کنار نقد خود مثل شما راهکار ارائه کنند، باعث کمک کردن به ما می شود. مجموعه ای از من ، شما و نمایندگان و سایر دوستان باعث می شود که ما یک تصمیم معقول و درست بگیریم و بتوانیم به مردم کمک کنیم.

*** از شما سپاسگزاریم که وقت خود را در اختیار ما قرار دادید.

http://mazaninews.ir/wp-content/uploads/%D8%A7%D9%81%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87-3.jpg