کد خبر: 3296تاریخ انتشار : ۱۵:۱۹:۴۳ - پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

آخرین تصاویر بازسازی استادیوم پیر قائم‎شهر / گفتگو با مدیرکل ورزش مازندران و فرماندار قائم‌شهر / نساجی اولین بازی خود را در استادیوم وطنی برگزار خواهد کرد!

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی: هر چه به ۴ مرداد و زمان اولین بازی تیم نساجی در لیگ برتر فوتبال کشور نزدیک  می شویم ، دغدغه مسئولان برای رساندن استادیوم شهید وطنی به این دیدار بیشتر می شود. بعد از آنکه تعدادی از کانال های خبری در فضای مجازی با نشر مطالب کذب ، […]

آخرین تصاویر بازسازی استادیوم پیر قائم‎شهر / گفتگو با مدیرکل ورزش مازندران و فرماندار قائم‌شهر / نساجی اولین بازی خود را در استادیوم وطنی برگزار خواهد کرد!

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی: هر چه به ۴ مرداد و زمان اولین بازی تیم نساجی در لیگ برتر فوتبال کشور نزدیک  می شویم ، دغدغه مسئولان برای رساندن استادیوم شهید وطنی به این دیدار بیشتر می شود.

بعد از آنکه تعدادی از کانال های خبری در فضای مجازی با نشر مطالب کذب ، باعث ایجاد دلسردی در بین هواداران نساجی شدند ، صبح پنجشنبه به استادیوم شهید وطنی قائم شهر رفتیم و با حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و مهدی محمدی فرماندار قائم شهر همکلام شدیم تا آخرین وضعیت بازسازی استادیوم شهید وطنی را به اطلاع هواداران این باشگاه برسانیم .

*** آقای حسین زادگان از آخرین وضعیت پروژه بازسازی استادیوم شهید وطنی قائم شهر بفرمائید.

جلسه بسیار مهمی روز چهارشنبه در محل استادیوم شهید وطنی برگزار شد که آقای فتاحی نماینده تام الاختیار از سوی فدراسیون فوتبال آمدند. بعد از مباحث و موضوعات بسیار مهم مختلف ، نهایتاً مقرر شد که یک سری اقدامات اساسی تا روز یکشنبه انجام شود. مهمترین کارهایی که دوستان توقع داشتند ، ما بتوانیم انتظاراتشان را برآورده کنیم این بود تا برج‌های نوری و اسکوربرد آماده شود. بنده هم تاکید کردم که بنا به دستور آقای استاندار تمام سعی خود را میکنیم که نساجی قائمشهر بتواند در زمین خودش بازی کند و مجموعه مدیریتی استان هم طبیعتاً پشتیبانی لازم را انجام خواهند داد. لذا همه خبر هایی که از قول بنده مبنی بر بازی در شهرهای دیگر غیر از قائمشهر مطرح شده صحت ندارد .
در شرایط فعلی انتشار این قبیل اخبار کذب کار درستی نیست چون مجموعه دولت و پیمانکاران در حال تلاش شبانه روزی هستند تا نساجی اولین دیدار خودش را در استادیوم خانگی برگزار کند. خوشبختانه پیمانکاران محترم با تمام قدرت در حال فعالیت شبانه روزی هستند. هدف ما این هست که تیم بتواند در شهر خودش بازی کند و مردم از بازی فوتبال لذت ببرند . شاید در بازی اول کاستی هایی در استادیوم باشد ولی در بازی های آینده برطرف خواهد شد اما ما امیدواریم با نصب برج های نوری و اسکوربرد و تحقق خواسته فدراسیون بازی اول نساجی در استادیوم شهید وطنی برگزار شود و بقیه کاستی ها تا بازی های آینده برطرف گردد.

*** پس با این صحبت ها مطلب یکی از نشریات و کانال های تلگرامی که به نقل از شما نوشته بودند سه بازی اول نساجی در استادیوم وطنی برگزار نمی شود را تکذیب می کنید!؟

این بحث اصلا صحت نداشته و کذب است. ما از روز اول تمام هدفمان را گذاشتیم تا با انسجام در تصمیم گیری ، شرایط را برای میزبانی نساجی در استادیوم شهید وطنی آماده نمائیم. انسجام در تصمیم گیری مفهومش این است که وقتی مقام عالی استان (استاندار) تأکید می‌کند که نساجی باید در قائم شهر به میدان برود ، بقیه عوامل دخیل باید تلاش کنند تا این مهم محقق شود. یک بحثی مطرح شده بود از قبل که باشگاه بایستی دو زمین را به صورت جایگزین معرفی کند این مفهومش این نیست که اداره کل ورزش و جوانان و دیگر مقامات استان بازی را می خواهند در جای دیگر برگزار کنند. این روال کار و مقررات فوتبالی هست. دیروز آقای فتاحی همین را مطرح کردند. ظاهراً بعضی از رسانه ها برداشت نامناسبی داشتند. من صراحتاً عرض میکنم آخرین اقدامات و آخرین خبرهای خوش این است که ما بازی را در استادیوم شهید وطنی قائمشهر برگزار میکنیم چون حداقل آیتم های مورد نظر فدراسیون تا روز یکشنبه برآورده خواهد شد ولی خوب قطعا سازندگی و کارهای عمرانی در استادیوم وطنی ادامه پیدا خواهد کرد و ما تمام تلاشمان را میکنیم که به سرعت از وضعیت کارگاهی خارج بشویم و استادیومی در شأن مردم و تراز لیگ برتری داشته باشیم.

*** بسیاری از هواداران نساجی از اینکه فرماندار قائم شهر و شما دفتر کارتان را به استادیوم شهید وطنی منتقل کرده اید و ساعات زیادی از شبانه روز را پیگیر مسائل این استادیوم هستید تشکر و قدردانی داشتند. چه صحبتی با هواداران نساجی دارید.

به دلیل نداشتن فرصت زمانی و همچنین حجم کار بالا ، اقتضا می کند که مدیران خودشان در صحنه حضور داشته باشند. بنده و آقای محمدی (فرماندار قائم شهر) دفتر کار خودمان را منتقل کردیم به استادیوم شهید وطنی تا از نزدیک بر عملکرد پیمانکاران نظارت داشته باشیم و همچنین کمبودها و نواقص و هماهنگی‌های مورد نیاز را از همین جا فراهم و تامین بکنیم و تمهیدات لازم را بیاندیشیم. لذا گمان می‌کنم حضور فرماندار و مدیر کل و سایر مسئولان می تواند این پیام را برساند که مسئولین همه در حال تلاش هستند. فکر می کنم این یک فرصت خوبی هست مضاف بر اینکه کارگاه های ما به صورت شبانه روزی مشغول به کار هستند. عملیات عمرانی به هیچ وجه متوقف نمی‌شود. هیچ توقفی نداریم و زمانی را از دست نمی‌دهیم و این استقرار به لحاظ اینکه بعضی از تشریفات کارگاهی کوتاه تر بشود و کار به سرعت انجام بگیرد فکر می‌کنم یکی از ضرورت ها بود.

*** سخن پایانی تان را بفرمائید.

من واقعاً از مردم قائم شهر و هواداران نساجی تشکر می‌کنم. می خواهم که همچنان صبورانه به خدمتگزاران این فرصت را بدهند که بتوانیم شرایط خوبی را برای رفاه شان فراهم بکنیم. این اطمینان را می‌دهم که ما از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم. من فکر می‌کنم این مهمترین پیام من است و توقع ما از مردم این است که به اخبار و مطالب کذبی که صحت ندارند و باعث ایجاد دلسردی می شود توجه نکنند و اخبار را از طریق رسانه های باهویت و معتبر که میشناسند ازجمله پایگاه خبری «مازنی خبر» که جز رسانه های معتبر استان است، دنبال کنند.

بعد از شنیدن صحبت های مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ، به سراغ مهدی محمدی فرماندار قائم شهر رفتیم. محمدی که با تهیه کانکس ، اتاق کارش را به استادیوم شهید وطنی منتقل کرده است و به صورت شبانه روزی در این استادیوم حضور دارد ضمن انتقاد از بعضی اصحاب رسانه که مطالب کذب را در جامعه شایعه می کنند ، افزود: تمام تلاش بنده و دیگر مسئولین این است تا شادی را به هواداران نساجی هدیه دهیم و در این راه به بعضی افراد اجازه نخواهیم داد که باعث ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم شوند.

به گزارش مازنی خبر ، نماینده عالی دولت در شهرستان قائم شهر افزود: به دوستان و پیمانکاران گفتم تا روز اولین بازی نساجی در قائم شهر به توهین ها و تهمت ها بی توجه باشند زیرا بسیاری از هواداران عاشق نساجی به دست ها و تلاش‌های ما دل بسته اند.

فرماندار قائم شهر با تاکید بر اینکه نساجی اولین بازی خود را در استادیوم شهید وطنی برگزار خواهد کرد ، ادامه داد: فدراسیون یک سری حداقل ها را برای برگزاری بازی در لیگ برتر به ما تاکید داشته است که تا روز یکشنبه آنها را برآورده خواهیم کرد.

محمدی افزود: روز یکشنبه مسئولان فدراسیون بار دیگر از استادیوم شهید وطنی بازدید خواهند کرد.

وی ضمن تشکر از هواداران فهیم نساجی که با پیام های خود باعث دلگرمی مجموعه می شوند، اظهار داشت: برای بنده رضایت مردم مهمترین بحث است و برای تحقق شادی هواداران نساجی از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.