کد خبر: 3386تاریخ انتشار : ۱۵:۴۸:۵۲ - شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

فرماندار ساری: نیازمند کار میدانی و جهادی در کنار مردم هستیم

فرماندار ساری با بیان اینکه برای هر حیله دشمن باید راهکار بیندیشیم بر ضرورت فاصله گرفتن مسؤولان از میزها تاکید کرد و گفت: دشمن روی معیشت مردم انگشت گذاشته است و اکنون نیازمند کار جهادی و میدانی در کنار مردم هستیم. ‎ به گزارش مازنی خبر ، عباسعلی رضایی در چهارمین جلسه شورای اداری مرکز […]

فرماندار ساری با بیان اینکه برای هر حیله دشمن باید راهکار بیندیشیم بر ضرورت فاصله گرفتن مسؤولان از میزها تاکید کرد و گفت: دشمن روی معیشت مردم انگشت گذاشته است و اکنون نیازمند کار جهادی و میدانی در کنار مردم هستیم. ‎

به گزارش مازنی خبر ، عباسعلی رضایی در چهارمین جلسه شورای اداری مرکز استان با اشاره به‌موقعیت حساس کنونی کشور، گفت: دشمن امروز از هر زمان دیگری با شدت بیشتری وارد عمل شده و اقتصاد را نشانه گرفته است و با توجه به تحریم اقتصادی که ایجاد کرده اگر هوشیار نباشیم شاید با مشکل مواجه شویم.

وی با بیان اینکه در طول ۴۰ سال گذشته ملت و مسئولان با وحدت عمل توانستند تمام نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کنند، اظهار کرد: دشمن روی بحث معیشت مردم انگشت گذاشته و در این شرایط باید ظرافت و حساسیت ما در کارها بیشتر باشد، مقام معظم رهبری در ۲۴ تیرماه سخنان ارزشمندی را بیان داشتند و اعلام کردند که برای مقابله با مشکلات باید کار مجاهدانه و ایثارگرانه انجام دهیم.

فرماندار شهرستان ساری با تأکید بر کار جهادی و تفکر انقلابی، اذعان کرد: امروز همان روحیه جهادی دوران جنگ تحمیلی باید در مسئولان باشد و تقویت شود، مسئولان باید از میزها دور شوند و به دل مردم بروند و باکار میدانی به جستجو و رفع مشکلات آن‌ها بپردازند.

رضایی با بیان اینکه لازمه کار مدیریتی این است که همه کارها را با برنامه پیش ببریم، افزود: با تعدد پروژه‌ها موافق نیستم، باید پروژه‌های نیمه‌کاره و زخمی را تمام و آن‌ها را بر مبنای اعتبارات به هنگام و به‌روز کنیم.

وی با اشاره به اقدام خوب دولت در گازرسانی چهاردانگه و دودانگه اظهار کرد: توقع این است که مسئولان ادارات با همکاری و هماهنگی یکدیگر و زمان‌بندی کارها به‌گونه‌ای عمل کنند که شیرینی این اقدام به کام مردم تلخ نشود.

فرماندار مرکز استان مازندران با اشاره به ملاقات عمومی مدیران و مردم در روزهای سه‌شنبه، اظهار کرد: در روزهای دیگر نیز با بازدید میدانی برای حل مشکلات مردم نسخه بپیچید، با مردم حرف بزنید و خدمات دولت را بیان و ضعف‌ها را نیز اعلام، بررسی و برطرف کنید.

نماینده عالی دولت در ساری با اشاره به حضور به‌موقع آتش‌نشانان در جریان آتش‌سوزی مسجد جامع، بیان کرد: حضور مسئولان خوب بود و به میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نیز اعلام‌شده است که ضمن رعایت اصول فنی و معماری میراثی در بازسازی، مرمت یا احیای آن تلاش شود.

رضایی از حوزه صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری خواست تا کنترل بازار را بیش از گذشته در دست داشته باشند تا شاهد لجام‌گسیختگی بازار و منابع نباشیم.