کد خبر: 3435تاریخ انتشار : ۱۲:۵۴:۲۵ - دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

مدیرکل بنیاد شهید مازندران: جانبازان مایه افتخار نظام هستند

مدیرکل بنیاد شهید استان مازندران با بيان اينكه جانبازان مايه افتخار نظام هستند، گفت: جانبازان با استقامت و ايستادگي خود، جامعه را در مقابل همه آسيب ها و مشكلات بيمه كردند و باعث سربلندی كشور ايران اسلامي شدند. به گزارش «مازنی خبر»، هدايت مظلومی در حاشيه ديدار از سه جانباز سر افراز هفتاد درصد شهرستان […]

مدیرکل بنیاد شهید استان مازندران با بيان اينكه جانبازان مايه افتخار نظام هستند، گفت: جانبازان با استقامت و ايستادگي خود، جامعه را در مقابل همه آسيب ها و مشكلات بيمه كردند و باعث سربلندی كشور ايران اسلامي شدند.

به گزارش «مازنی خبر»، هدايت مظلومی در حاشيه ديدار از سه جانباز سر افراز هفتاد درصد شهرستان بابل «علی ولی پور تهمتن»، «علی مدد علی پور معلم» و «عباس چراغعلی زاده» با بيان اينكه جانبازان مايه افتخار نظام هستند، گفت: جانبازان با استقامت و ايستادگی خود، جامعه را در مقابل همه آسيب ها و مشكلات بيمه كردند و باعث سربلندی كشور ايران اسلامی شدند.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران اظهار داشت: چهره نورانی جانبازان عزيز به انسان روحيه می دهد و موجب تلاش و خدمت بيشتر به خلق می شود.
وی تصريح كرد: جانبازان اسطوره های بی بديلی هستند كه با ايثارگری خود حماسه ای به ياد ماندنی در دوران هشت سال دفاع مقدس به جا گذاشتند.
مظلومی اظهار داشت: شهيدان، جانبازان و آزادگان درس بزرگی به ما آموختند و امروز بايد قدر از خود گذشتگی اين عزيزان را بدانيم و از راه و هدف آنان فاصله نگيريم.
مديركل بنياد مازندران افزود: همسران جانبازان نخاعی افرادی صبور، با متانت و با گذشت هستند و خدمت آنان به بهترين بندگان خدا اجر و پاداش را برای آنان به همراه دارد.

http://mazaninews.ir/wp-content/uploads/226560.jpg