کد خبر: 3513تاریخ انتشار : ۱۴:۴۶:۰۲ - پنج شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۷

مادر ۵ شهید فریدونکنار به رحمت خدا رفت

مازنی خبر : خانواده یزدان‌خواه این افتخار را دارد که پنج تن از اعضایش را در راه اسلام فدا کرده است. طوبی و خدیجه که دو کودک نُه و سه ساله بوده‌اند، در راهپیمایی سال ۱۳۵۷ فریدون‌کنار، به ضرب گلوله عوامل رژیم پهلوی در کنار هم به شهادت می‌رسند. قربانعلی، پسر بزرگ خانواده سال ۱۳۶۰ […]

مادر ۵ شهید فریدونکنار به رحمت خدا رفت
مازنی خبر : خانواده یزدان‌خواه این افتخار را دارد که پنج تن از اعضایش را در راه اسلام فدا کرده است. طوبی و خدیجه که دو کودک نُه و سه ساله بوده‌اند، در راهپیمایی سال ۱۳۵۷ فریدون‌کنار، به ضرب گلوله عوامل رژیم پهلوی در کنار هم به شهادت می‌رسند.
مادر 5 شهید فریدونکنار به رحمت خدا رفت + عکس
قربانعلی، پسر بزرگ خانواده سال ۱۳۶۰ حین مأموریت شهید می‌شود و برادر کوچک‌تر رحیم به همراه پدر خانواده، حاج نوروز‌علی، دی ماه سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای چهار در جزیره ام‌الرصاص، افتخار شهادت نصیبشان می‌شود و پیکر مطهرشان سه سال بعد به آغوش خانواده برمی‌گردد.

آقا کریم، یکی از فرزندان شهید، هم‌اکنون در فریدون‌کنار در کنار شغل خود، به فعالیت‌های فرهنگی مشغول بوده و از گردانندگان «مجمع فرزندان شهدا» در این شهر است که یکی از فعالیت‌هایش دیدار با خانواده شهداست که به همراه مسئولین شهر و در راستای رفع احتیاجات و نیازمندی‌های آن‌ها در حد توان و بضاعت، قدم برمی‌دارد.

مادر شهدای یزدان‌خواه روز گذشته بعد از این همه سال انتظار وصال و تحمل دوری عزیزانش، به رحمت خدا رفت و امروز در فریدون‌کنار به خاک سپرده شد.