کد خبر: 3721تاریخ انتشار : ۱۶:۳۶:۳۱ - پنج شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷

معاون استاندار مازندران : عملکردهای خوب را به نفع جریان های سیاسی مصادره نکنیم

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اینکه اقدامات خوبی از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون توسط دولت ها انجام شد ، گفت : برای حفظ اتحاد ، عملکردهای خوب را به نفع جریان های سیاسی مصادره نکنیم . به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان در جلسه شورای اداری شهرستان های شرق مازندران […]

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اینکه اقدامات خوبی از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون توسط دولت ها انجام شد ، گفت : برای حفظ اتحاد ، عملکردهای خوب را به نفع جریان های سیاسی مصادره نکنیم .

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان در جلسه شورای اداری شهرستان های شرق مازندران که در بهشهر برگزار شد ، افزود : رقابت های جناح های سیاسی باعث شده تا برای ضعیف نشان دادن دولت رقیب با سیاه نمایی بر روی عملکردهای خوب خط بکشیم .
وی ادامه داد : برای تخریب جناح مقابل ، عملکردها نادیده گرفته می شود و حتی حاضرند که به دشمنان برای تخریب جناح مقابل خوراک کاری بدهند .
معاون استاندار مازندران تاکید کرد : نباید خودزنی گروههای مختلف بکنیم و باید عملکردها برای مردم بیان شود تا آنها بدانند که کار در حال انجام است .
وی ، مقصر بخشی از مشکلات پیش آمده در جامعه که منجر به گلایه از سوی مردم شده را مسئولان دانست و افزود : چرا نباید مسئولان از کارهای انجام شده خبر نداشته باشند که بدینگونه دولت ها را کم کار خطاب بکنند ؟
حسین زادگان اضافه کرد : دشمنان همواره با روش های مختلف جنگ و تحریم بدنبال ضربه زدن به مشروعیت سیاسی نظام بوده و است و این موضوع را با ایجاد شکاف میان ملت و نظام پیگیری می کنند .
وی ادامه داد : ملت تحریم دیده و جنگ کشیده ایران می داند که همه اینها تلاشی برای خدشه دار کردن نظام است و با اتحاد و همبستگی بار دیگر در برابر مسائل اخیر هوشیارانه برخورد می کند .
حسین زادگان همچنین خطاب به فرمانداران از آنها خواست از تبلیغات زودرس انتخاباتی افراد در شهرستان ها جلوگیری و با آنها برخورد بکنند .
معاون استاندار مازندران اضافه کرد : مدیران دستگاههای اجرایی در شهرستان ها فعال تر عمل بکنند و به مدیر ساعت ۷ و ۱۴ نیاز نداریم .
وی که شرایط فعلی کشور را فوق العاده توصیف کرد ، افزود : با توجه به این شرایط ، انتظار کار فوق العاده از مدیران داریم و هر کسی نمی تواند بدینگونه باشد می تواند برود و جای خود را به کارآمدها بدهند.
معاون سیاسی استاندار مازندران با اشاره به قرار داشتن در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی ، گفت : نسل جوان را باید متقاعد بکنیم و برغم اینکه با کمبود و محدودیت بودجه ای و فشارهای روانی که اکثرا از خارج تحمیل می شود ، مواجه هستیم اما مسئولان در مسیر خدمات رسانی و رفع مشکلات مردم تلاش می کنند .

http://img8.irna.ir/1397/13970511/82989261/n82989261-72471079.jpg

 

ایرنا