کد خبر: 3788تاریخ انتشار : ۲۰:۰۲:۲۱ - شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷

وعده استخدام همسر یک نماینده ، وزیر کار را از استیضاح رهانید! + اسناد

در حالی جلسه استیضاح علی ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی اسفند ماه سال ۹۶ در مجلس برگزار شد که وی تنها با اختلاف یک رای توانست از مجلس رای اعتماد بگیرد و در سمت خود مجدد باقی بماند. به گزارش مازنی خبر ، یک منبع آگاه با اشاره به پشت پرده‌های استیضاح وزیر […]

وعده استخدام همسر یک نماینده ، وزیر کار را از استیضاح رهانید! + اسناد

در حالی جلسه استیضاح علی ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی اسفند ماه سال ۹۶ در مجلس برگزار شد که وی تنها با اختلاف یک رای توانست از مجلس رای اعتماد بگیرد و در سمت خود مجدد باقی بماند.

به گزارش مازنی خبر ، یک منبع آگاه با اشاره به پشت پرده‌های استیضاح وزیر کار در اسفند ماه سال گذشته، گفت: وعده وزیر به یکی از نمایندگان برای استخدام همسر وی در سازمان تامین اجتماعی باعث شد تا رای این نماینده از موافقت با استیضاح به مخالفت با استیضاح تغیر کند و استیضاح در مجلس رای نیاورد.

وی افزود: همسر این نماینده که تنها سابقه کاری‌اش این بوده که مدتی به عنوان ماما در بیمارستان شهید مصطفی خمینی مشغول به کار بوده پس از این موضوع بدون طی کردن مراحل استخدامی به عنوان مسئول افزایش کیفیت یکی از درمانگاه‌های تامین اجتماعی استخدام شده است.

این منبع آگاه اظهار داشت: وی با وجود استخدام در این سمت هنوز هم توقع دارد که سمت بالاتری به وی داده شود و معتقد است که ارزش کار همسرش برای تغییر موضع در استیضاح بیشتر از این سمتی بوده که به وی داده‌اند.

وی افزود: همسر این نماینده رفتاری متکبرانه و دور از شأن یک کارمند با دیگران دارد و کوچکترین اختلاف نیرو‌های دیگر با وی باعث می‌شود تا سایر کارکنان مورد بازخواست قرار گیرند و این فرد از این حیث از حمایت‌ها در مجموعه برخوردار است و این موضوع باعث ناراحتی و عصبانیت کارکنان دیگر درمانگاه شده است.

این منبع آگاه همچنین گفت: سیستم هم با وجود چنین نیرویی دچار چالش شده و سختگیری‌ها در رابطه با دیگر همکاران به خاطر این نیرو به دلیل ترس از مقامات بالاتر است.

 

 

فارس