کد خبر: 3794تاریخ انتشار : ۲۰:۳۴:۵۰ - شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷

در نشست خبری اعضای شورای شهر قائم شهر و تجلیل از خبرنگاران چه گذشت؟ / از عجله شهردار که دیرتر آمد و زودتر رفت تا فرار عضو فرهنگی شورا از پاسخگوئی!

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: مراسم تجلیل از خبرنگاران در انتهای نشست خبری اعضای شورای اسلامی شهر قائم شهر برگزار شد. به گزارش مازنی خبر ، در صورتی مراسم تجلیل از خبرنگاران و نشست خبری اعضای شورای اسلامی شهر قائم شهر ظهر شنبه برگزار شد که دو عضو از ۹ عضو شورا (احسان اسماعیلی […]

در نشست خبری اعضای شورای شهر قائم شهر و تجلیل از خبرنگاران چه گذشت؟ / از عجله شهردار که دیرتر آمد و زودتر رفت تا فرار عضو فرهنگی شورا از پاسخگوئی!

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: مراسم تجلیل از خبرنگاران در انتهای نشست خبری اعضای شورای اسلامی شهر قائم شهر برگزار شد.

به گزارش مازنی خبر ، در صورتی مراسم تجلیل از خبرنگاران و نشست خبری اعضای شورای اسلامی شهر قائم شهر ظهر شنبه برگزار شد که دو عضو از ۹ عضو شورا (احسان اسماعیلی و عباس صالح زاده) در این مراسم حضور نیافتند و شهردار نیز ترجیح داد دیرتر از همه در مراسم حضور یافته و زودتر از همه نیز خداحافظی نماید. دکتر معین پور دلیل این اقدام خود را حضور در جلسه شورای تامین شهرستان عنوان کرد.

افشین حسین زاده رئیس شورای اسلامی شهر قائم شهر در این مراسم ضمن تبریک روز خبرنگار به ارائه گزارش عملکرد شورا و شهرداری در یک سال اخیر نیز پرداخت.

حسین زاده در بخشی از سخنانش به بحث ساماندهی نیروی انسانی در شهرداری قائم شهر اشاره کرد . وی ابراز امیدواری کرد نیروهای جذب شده در شهرداری قائم شهر که پشت میز نشین شده اند ، در آینده نزدیک در حوزه های مربوطه یعنی فضای سبز یا شرکتی مشغول کار شوند.

وی در برابر سوال خبرنگار «مازنی خبر» که پرسید چرا شما بحث ساماندهی نیروی انسانی را از ساختمان شورا شروع نمی کنید ؟ اظهار داشت: هر وقت بحث ساماندهی شروع شد ما هم اینکار را خواهیم کرد!

موضوع دیگر نشست امروز ، تعریف و تمجید کم سابقه اعضای شورای شهر از یکدیگر بود. رئیس شورای شهر در بخشی از سخنانش خود را کم کارترین عضو شورا خواند و افزود: دیگر اعضای شورا با یک انرژی خاص کار می کنند و من به آنها خداقوت می گویم.

اما از سوی دیگر محمدعلی شیرسوار اظهار داشت: بنده دست آقای حسین زاده را می بوسم چون پرکارترین عضو شوراست.

اینگونه تمجید اعضای شورای شهر قائم شهر از یکدیگر تعجب تعدادی از خبرنگاران را همراه داشت.

در ادامه نصیر متانی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر با تاکید بر اینکه این کمیسیون تا به امروز ۱۹۰ مصوبه داشته است ، اظهار داشت: هر چه شهرداری ، شورا و دیگر نهادهای فرهنگی تلاش کنند ولی بدون مشارکت خبرنگاران به نتیجه نخواهیم رسید.

اما متانی در برابر سوال خبرنگار «مازنی خبر» که گفت اگر از نگاه شما خبرنگاران تا این حد مهم هستند پس چرا تا به امروز در مورد یکی از این مصوبات از آنها نظر نخواسته اید؟ ‌سکوت کرد!

در ادامه ، مجید عباسی رئیس کمیسیون تحقیق و تفحص شورای شهر قائم شهر نیز گفت: به دنبال کار پوپولیسمی نیستیم زیرا قسم یاد کردیم برای آرامش مرم کار کنیم.

در ادامه این جلسه محمدعلی شیرسوار دیگر عضو شورای اسلامی شهر قائم شهر اظهار داشت : تا زمانی که تصمیمات شورا بدون استقلال و با فشار بیرونی همراه باشد انتظار کار برجسته را از شورا نداشته باشید.

وی با تاکید بر اینکه «گفتمان» فقر اصلی شورای دوره پنجم شهر قائم شهر است ، ادامه داد: در حوزه هایی که ذهن مردم با آنها درگیر است شفافیت نداریم.

شیرسوار افزود: بگذارید بگویند بنده پوپولیسم هستم. بله بنده عوام گرا هستم زیرا با رای عوام یعنی کارگر ، راننده و قشر پایین شهر وارد شورا شده ام.

لازم به ذکر است در این جلسه پویامهر ، فضلی و میرزائی (دیگر اعضای شورا) نیز در مورد بخشی از اقدامات انجام گرفته و پیگیری شده ، صحبت کردند.

بعد از نشست خبری اعضای شورای اسلامی شهر قائم شهر ، به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار ، از خبرنگاران تجلیل به عمل آمد.

پایان بخش مراسم هم صرف ناهار بود که در این قسمت ، محمدعلی شیرسوار ترجیح داد سالن را ترک کند.