کد خبر: 3813تاریخ انتشار : ۱۶:۵۴:۵۵ - یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷

رئیس کانون انجمن های کارگری مازندران: سیلی نمایندگان مجلس را بی پاسخ نخواهیم گذاشت

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : رئیس کانون انجمن های کارگری استان مازندران گفت: مجلس در بحث استیضاح وزیر کار در حال انجام اقدامی غیرقانونی است. به گزارش مازنی خبر ، «میرعلی شیرافکن» با تاکید بر اینکه استیضاح یک وزیر ابتدا باید در کمیسیون مربوطه مطرح شود سپس به صحن مجلس برود ، افزود: […]

رئیس کانون انجمن های کارگری مازندران: سیلی نمایندگان مجلس را بی پاسخ نخواهیم گذاشت

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : رئیس کانون انجمن های کارگری استان مازندران گفت: مجلس در بحث استیضاح وزیر کار در حال انجام اقدامی غیرقانونی است.

به گزارش مازنی خبر ، «میرعلی شیرافکن» با تاکید بر اینکه استیضاح یک وزیر ابتدا باید در کمیسیون مربوطه مطرح شود سپس به صحن مجلس برود ، افزود: عده ای تلاش می کنند علی ربیعی از وزارت کار برکنار شود ولی کارگران تلاش خواهند کرد تا فردی از جنس آنها در وزارت کار باقی بماند.

وی ادامه داد: استیضاح وزیر کار در واقع سیلی زدن نمایندگان مجلس بر صورت تک تک کارگران این کشور است ولی آنها مطمئن باشند در صورت اینکار ، این سیلی را بی پاسخ نخواهیم گذاشت.

شیرافکن با تاکید بر اینکه بعضی نمایندگان مجلس در ایام انتخابات رای کارگران را می گیرند ولی بعد از ورود به خانه ملت بر علیه کارگران رای می دهند ، افزود: دکتر علی ربیعی تنها فرد در کابینه است که از جنس کارگران می باشد ولی عده ای چشم دیدن یک کارگر را در راس یک وزارتخانه ندارند.

این فعال جامعه کارگری ادامه داد: نمی گوئیم ۱۰۰ درصد از عملکرد وزیر کار رضایت داریم ولی این دلیل نمی شود کارگران راضی به از دست دادن علی ربیعی شوند.

به گزارش مازنی خبر ، رئیس کانون انجمن های کارگری مازندران تصریح کرد: بعضی نمایندگان مجلس خودشان را ارزان می فروشند و به دلیل تغییر رئیس اداره یک شهرستان استیضاح وزیر مربوطه را کلید می زنند.

وی در پایان اظهار داشت: به بعضی نمایندگان مجلس هشدار می دهیم جلوی جامعه کارگری قرار نگیرند.

http://mazaninews.ir/wp-content/uploads/%D9%85%DB%8C%D8%B1%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%81%DA%A9%D9%86.jpg