کد خبر: 3817تاریخ انتشار : ۱۷:۱۱:۱۰ - یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷

مسئول انجمن صنفی کارگران ساختمانی مازندران: پشت پرده استیضاح وزیر کار ، سهم‌خواهی نمایندگان است

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: مسئول انجمن صنفی کارگران ساختمانی مازندران گفت: خداوند می گوید سرنوشت قومی را تغییر نخواهیم داد مگر آنکه خودشان بخواهند لذا بر اساس این آیه شریف ، وحدت جامعه کارگری برای حراست از اموال و دارائی هایشان باید بیشتر شود. به گزارش مازنی خبر ، «سیدهادی ساداتی» با تاکید […]

مسئول انجمن صنفی کارگران ساختمانی مازندران: پشت پرده استیضاح وزیر کار ، سهم‌خواهی نمایندگان است

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: مسئول انجمن صنفی کارگران ساختمانی مازندران گفت: خداوند می گوید سرنوشت قومی را تغییر نخواهیم داد مگر آنکه خودشان بخواهند لذا بر اساس این آیه شریف ، وحدت جامعه کارگری برای حراست از اموال و دارائی هایشان باید بیشتر شود.

به گزارش مازنی خبر ، «سیدهادی ساداتی» با تاکید بر اینکه جامعه کارگری در کشور مخالف استیضاح وزیر کار است ، افزود: اتحاد جامعه کارگری می تواند باعث شود تا افرادی که دور از کارگران هستند ولی می خواهند برای این قشر تصمیم بگیرند ، در سر جایشان ساکت بنشینند.

این فعال جامعه کارگری تصریح کرد: نمایندگان مجلس بدانند اگر امروز در کنار کارگران باشند و از علی ربیعی حمایت کنند ، جامعه کارگری نیز در ایام انتخابات آنها را تنها نخواهند گذاشت.

ساداتی با بیان اینکه در تجمع روز چهارشنبه تشکل های کارگری در برابر مجلس ، اعلام حمایت قاطع خود را از علی ربیعی اعلام خواهیم کرد ، افزود: انتقادات تشکل های کارگری از بعضی اقدامات علی ربیعی یک مسئله درون خانوادگی است و ربطی به نمایندگان مجلس ندارد.

مسئول انجمن صنفی کارگران ساختمانی مازندران ادامه داد: نمایندگان با تصویب بند «ز» تبصره ۷ و واریز حق کارگران مظلوم به خزانه دولت نشان دادند دلسوز جامعه کارگری و قشر مظلوم جامعه نیستند لذا امروز برای ما ندای حمایت از کارگران سر ندهند.

به گزارش مازنی خبر ، ساداتی اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی متعلق به دولت نیست بلکه متعلق به کارگران و بازنشستگان است ولی عده ای چشم به اموال آن دوخته اند.

مسئول انجمن صنفی کارگران ساختمانی مازندران با تاکید بر اینکه بعضی نمایندگان که خواهان استیضاح وزیر کار هستند به دنبال سهم خواهی می باشند ، افزود: پشت پرده استیضاح وزیر کار ، سهم‌خواهی نمایندگان است.

ساداتی ادامه داد: مشکلات اقتصادی در کشور بی داد می کند و هواپیما در گوشه ای از این کشور سقوط می کند ولی نمایندگان به جای استیضاح وزرای اقتصاد و راه به دنبال استیضاح وزیری هستند که حامی کارگران می باشد.

این فعال جامعه کارگری در پایان گفت: جامعه کارگری اگر امروز سکوت کند به خودش خیانت کرده لذا نمایندگان بدانند سیلی آنها را با سیلی محکم تر پاسخ خواهیم داد.

http://uupload.ir/files/zoph_shnhjdd.jpg