کد خبر: 3820تاریخ انتشار : ۱۶:۴۲:۴۲ - یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷

انتقاد یک فعال سیاسی اصلاح طلب از امام جمعه بابل / امامان جمعه منادی اخلاق در جامعه باشند

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : یک فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت وگو با «مازنی خبر» در واکنش به سخنان امام جمعه بابل علیه نمایندگان مجلس ، با بیان اینکه از امامان جمعه انتظار است به تاسی از شخصیت های برجسته ای همچون آیت الله طالقانی منادی اخلاق در جامعه باشند ، اظهار […]

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : یک فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت وگو با «مازنی خبر» در واکنش به سخنان امام جمعه بابل علیه نمایندگان مجلس ، با بیان اینکه از امامان جمعه انتظار است به تاسی از شخصیت های برجسته ای همچون آیت الله طالقانی منادی اخلاق در جامعه باشند ، اظهار داشت: انتظار جامعه از متولیان امور دینی این است که بیش از دیگران به اخلاقیات پایند باشند .

به گزارش مازنی خبر ، «علیرضا خامسیان» ادامه داد: طرح سخنانی که تلقی هتک حرمت نمایندگان مجلس شود آن هم در تریبون نماز جمعه خلاف اخلاق و با امنیت ملی سازگار نیست.

وی با بیان اینکه امام جمعه بابل باید زبان گویای مطالبات تمامی تفکرات باشد،خاطرنشان کرد:در انتخابات مجلس دهم در شهرستان بابل ،مردم این شهر جناب آقای دکتر نجفی را که یک چهره اصلاح طلب و صاحب سبک است را با رای بالایی به عنوان یکی از نمایندگان این شهر انتخاب کردند و اکنون هم از ایشان حمایت می کنند لذا تمامی تریبون ها باید پیام انتخاب مردم را درک کرده باشند.

خامسیان بر ضرورت ورود شورای سیاست گذاری ائمه جمعه به موضوع هتک حرمت نمایندگان تاکید کرد و گفت: امیدوارم جامعه روحانیت شهرستان بابل که یکی از شهرهای نخبه پرور کشور است درباره تبعات اینگونه اظهارنظرها آن هم در شرایط حساس کنونی کشور که وحدت و همدلی بیش از گذشته مورد نیاز است توجه بیشتری داشته باشند.

http://mazaninews.ir/wp-content/uploads/%D8%B9%D9%84%DB%8C%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%D8%AE%D8%A7%D9%85%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%86.jpg