کد خبر: 3860تاریخ انتشار : ۷:۵۳:۰۴ - سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران: مطبوعات در جامعه فرهنگ سازی کنند

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: رسانه ها می توانند در دو بخش نظارتی و اطلاع رسانی به دستگاه های اجرائی به خصوص آموزش و پرورش کمک کنند. به گزارش مازنی خبر ، «عسگری نیکزاد» در حاشیه بازدید از دفتر گروه خبری تکرار ، ضمن تبریک روز خبرنگار و قدردانی از فعالیت های این گروه […]

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: رسانه ها می توانند در دو بخش نظارتی و اطلاع رسانی به دستگاه های اجرائی به خصوص آموزش و پرورش کمک کنند.

به گزارش مازنی خبر ، «عسگری نیکزاد» در حاشیه بازدید از دفتر گروه خبری تکرار ، ضمن تبریک روز خبرنگار و قدردانی از فعالیت های این گروه خبری، اظهار داشت: نظارت رسانه ها باعث می شود مدیران کارشان را با دقت بیشتری ادامه دهند.

وی با تاکید بر اینکه بخش بزرگی از جامعه به صورت مستقیم یا غیرمستقیم با آموزش پرورش ارتباط دارند ، افزود: مدیریت مشارکتی شعار بنده در آموزش و پرورش است و باید برای آنکه رسالت آموزش و پرورش به درستی انجام شود همه ی مردم و به خصوص رسانه ها همکاری کنند.

نیکزاد نقش رسانه ها در حوزه هدایت تحصیلی و توازن در انتخاب تمام رشته ها را پررنگ عنوان نمود و ادامه داد: رسانه ها مرجع اطلاع رسانی در جامعه هستند و برای افزایش آگاهی مردم می تواند خیلی مفید نقش آفرینی کنند.

وی افزود: یکی از رسالت های مطبوعات جلب اعتماد مردم و در ادامه با اطلاع رسانی صحیح افزایش اعتماد سازی و فرهنگ سازی در جامعه است.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با تاکید بر اینکه مطبوعات می توانند به خانواده ها در راستای آموزش و تربیت صحیح فرزندانشان کمک بسیاری کنند ، اظهار داشت: آموزش و تربیت متعلق به یک دستگاه نیست و تمام دستگاه ها و ارگان ها باید به خوبی در این موضوع کمک کنند.

نیکزاد تصریح کرد: مطبوعات در بحث هدایت تحصیلی فرهنگ سازی کنند تا مردم به آموزش و پرورش اعتماد نمایند.

*** دفتر مرکزی گروه خبری تکرار شامل نشریه سراسری تکرار ، مجله گردشگری بریم سفر ، مجله فرهنگی اجتماعی ندای مازندران و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی مازنی خبر در شهرستان قائم شهر واقع شده است.