کد خبر: 3863تاریخ انتشار : ۸:۱۵:۵۰ - سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷

مدیرکل راهداری مازندران: صداقت در گفتار باعث افزایش اعتماد مردم می شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: اصحاب رسانه پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند. به گزارش مازنی خبر ، «احمدآفرین محمدزاده» در حاشیه بازدید از دفتر گروه خبری تکرار ، ضمن تبریک روز خبرنگار ، تصریح کرد: عملکرد موفق نشریات وابسته به گروه خبری تکرار جای قدردانی دارد. وی با […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: اصحاب رسانه پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند.

به گزارش مازنی خبر ، «احمدآفرین محمدزاده» در حاشیه بازدید از دفتر گروه خبری تکرار ، ضمن تبریک روز خبرنگار ، تصریح کرد: عملکرد موفق نشریات وابسته به گروه خبری تکرار جای قدردانی دارد.

وی با اشاره به بخشی از عملکرد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران ادامه داد: از همکارانم در تمام سطح استان تشکر می کنم که هیچگاه در راه خدمت رسانی به مردم کم نگذاشتند.

محمدزاده افزود: راهداران در سرما و گرما در جاده های استان شرافتمندانه در حال خدمت به مردم هستند و من از همین فرصت استفاده می کنم و بار دیگر به این عزیزان خسته نباشید می گویم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران ظرفیت بنادر استان را فرصتی مناسبی دانست و تصریح کرد: در این روزها که گرانی در حوزه حمل و نقل بالاست ولی استان مازندران در این بخش به خوبی عمل کرده و مشکلی در جا به جائی مواد مورد نیاز مردم پیش نیامده است.

محمدزاده محور اصلی کار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران را افزایش ایمن سازی و سرعت عمل در خدمت رسانی و همچنین افزایش رضایت مندی مردم دانست و اظهار داشت: اگر مردم از ناوگان عمومی بیشتر استفاده کنند آنوقت شاهد افزایش کیفیت ناوگان عمومی و کاهش تصادفات در جاده ها خواهیم بود.

وی افزود: در حوزه نظارتی نیز اقدامات خوب و چشمگیری در راه های مازندران انجام شده است و امروز باید عنوان کنم که تمام جاده های استان مازندران به خوبی نظارت و کنترل می شوند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران تصریح کرد: در حوزه اطلاع رسانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای از طریق شماره تلفن ۱۴۱ به صورت شبانه روزی در خدمت مردم می باشد.

محمد زاده با اشاره به نقش رسانه ها در افزایش آگاهی جامعه ، اظهار داشت: صداقت در گفتار باعث افزایش اعتماد مردم می شود .

*** دفتر مرکزی گروه خبری تکرار شامل نشریه سراسری تکرار ، مجله گردشگری بریم سفر ، مجله فرهنگی اجتماعی ندای مازندران و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی مازنی خبر در شهرستان قائم شهر واقع شده است.