کد خبر: 3866تاریخ انتشار : ۸:۲۷:۳۳ - سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷

مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران: خبرنگاران در صف اول اطلاع رسانی قرار دارند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مازندران گفت : در دنیای پیچیده ارتباطات، خبرنگاران در صف اول اطلاع رسانی قرار دارند. به گزارش مازنی خبر ، «ذبیح الله ذاکری» در حاشیه بازدید از دفتر گروه خبری تکرار ، ضمن تبریک روز خبرنگار ، اظهار داشت: اطلاع رسانی صحیح و به موقع عملکرد دستگاه های اجرائی […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مازندران گفت : در دنیای پیچیده ارتباطات، خبرنگاران در صف اول اطلاع رسانی قرار دارند.

به گزارش مازنی خبر ، «ذبیح الله ذاکری» در حاشیه بازدید از دفتر گروه خبری تکرار ، ضمن تبریک روز خبرنگار ، اظهار داشت: اطلاع رسانی صحیح و به موقع عملکرد دستگاه های اجرائی توسط رسانه های وابسته به گروه خبری تکرار به خصوص پایگاه اطلاع رسانی مازنی خبر جای تقدیر دارد.

وی با تاکید بر اینکه اصحاب رسانه نقش پررنگی در افزایش اعتماد و امید در جامعه دارند ، تصریح کرد: خبرنگاران با تمام عشق و علاقه و بدون هیچ چشم داشتی بر این باورند که دانستن حق مردم است و برای رشد و بالندگی سرزمین خود تلاش می کنند.

ذاکری ادامه داد: بی شک تاثیر قلم خبرنگاران در بطن جامعه بیش از هر چیز دیگری قابل محسوس است و اکنون که کشور با خشکسالی و کم آبی مواجه است ، تغییر سبک زندگی افراد با کمک این قشر از جامعه امکان پذیر است .

وی تصریح کرد: اصحاب رسانه با حضور هنرمندانه خود در جامعه و بکارگیری کلمات تاثیرگذار، اهمیت آب و فرهنگ مدیریت مصرف و صرفه جویی را از طریق تغییر الگوهای رفتاری در جامعه ترویج می دهند.

ذاکری افزود: شرکت آب و فاضلاب مازندران همواره از حضور خبرنگاران در کنار خود به گرمی استقبال نموده و با همکاری این افراد توانسته گامهای مهمی در این زمینه بردارد.

*** دفتر مرکزی گروه خبری تکرار شامل نشریه سراسری تکرار ، مجله گردشگری بریم سفر ، مجله فرهنگی اجتماعی ندای مازندران و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی مازنی خبر در شهرستان قائم شهر واقع شده است.