کد خبر: 3885تاریخ انتشار : ۹:۰۱:۵۷ - سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷

دادستان مرکز مازندران: دستگاه قضایی با مفاسد اقتصادی در ادارات مازندران برخورد می‌کند

مازنی خبر : دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران با اشاره به اینکه دستگیری فرزندان یکی از نمایندگان مجلس صحت ندارد، گفت: دستگاه قضایی مازندران با مفاسد اقتصادی در ادارات مازندران برخورد می‌کند. سید یونس حسینی عالمی در نشست خبری با اصحاب رسانه با گرامی‌داشت هفته خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران قشر پرزحمت جامعه هستند که […]

مازنی خبر : دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران با اشاره به اینکه دستگیری فرزندان یکی از نمایندگان مجلس صحت ندارد، گفت: دستگاه قضایی مازندران با مفاسد اقتصادی در ادارات مازندران برخورد می‌کند.

سید یونس حسینی عالمی در نشست خبری با اصحاب رسانه با گرامی‌داشت هفته خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران قشر پرزحمت جامعه هستند که برای انجام رسالت خود زحمات زیادی را متحمل می شوند که باید از آنان حمایت شود.

وی در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران مبنی بر دستگیری یکی از نمایندگان و یا پسرش در زمینه تخلفات ارزی، افزود: نماینده مدنظر پسری ندارد و این اتهام مغرضانه است.

حسینی عالمی در زمینه تخلف یکی از سازمان‌های تابعه شهرداری ساری بیان کرد: سازمان بازرسی یک پرونده به دادسرای عمومی ارسال و این پرونده مالی توسط بازپرسی در حال تحقیق و تکمیل است و اتهام‌ها سو استفاده مالی، جابجایی واختلاس هر چه باشد دستگاه قضا نیز بدون هیچ تعارفی در حال رسیدگی است و متهمان پرونده نیز مشخص هستند.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی سایت‌ها اسامی چند نفر را در این زمینه نام بردند که کار ناپسندی است و تاکنون هیچ مسئولی از شهرداری مرکز استان در این پرونده احضار نشده که اگر در ادامه نیاز باشد حتما احضار می‌شوند و بدانیم برخورد دستگاه قضا با تمام پرونده‌ها و تخلفات، صحیح، محکم و قانونی است و به دنبال احقاق حق و اجرای عدالت هستیم؛ هیچ عجله ای برای تصمیم‌گیری نیست و باید صبر کنیم تا بازپرس با آرامش کار خود را انجام دهد.

دادستان مرکز استان گفت: یکی دیگر از اولویت‌های ما برخورد با فساد اقتصادی است و با جدیت با آن برخورد می‌کنیم.

وی تصریح کرد: سرقت، توهین، ضرب و جرح عمدی، تهدید، تصادف، تخریب کلاهبرداری از بیشترین جرائم در استان بوده که متاسفانه خشونت مهم‌ترین چالش استان است و در این رابطه دستگاه قضا با افرادی که امنیت جانی مردم را به مخاطره اندازد به شدت برخورد می‌کند.

عالمی ادامه داد: هر پرونده ای اقتضای خاص خود را دارد در زمینه حریم ۶۰ متر برخی جاها حدود آن مشخص نیست که در غرب کاداستر مشخص شد که دادستانها باید ورود پیدا کنند اما در شرق استان هنوز کاداستر تهیه نشد.

وی افزود: یکی از دغذعه‌های ما محیط زیست است که محیط زیست استان مناسب نیست. پساب‌های خانه،کارخانه درمحل هایی که نباید دفع شود دفع می‌شود که باید مردم و مدیران وارد میدان شوند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ادامه داد: در زمینه کمبود بنزین این موضوع شایعه است و هیچ کمبود بنزین و افزایش قیمت نداریم که متاسفانه مشاهده می‌کنیم برخی از مردم اقدام به ذخیره کردن آن پرداختند که کار غلطی است و درشان مردم نیست.

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1397/05/15/1397051517153057614954504.jpg

 

 

تسنیم