کد خبر: 3916تاریخ انتشار : ۱۲:۲۷:۳۷ - چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

پیام مصطفی سوادکوهی رئیس خانه احزاب استان مازندران به مناسبت روز خبرنگار

مصطفی سوادکوهی دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و رییس خانه احزاب استان مازندران در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت . به گزارش مازنی خبر ، متن پیام سوادکوهی به این شرح است : بسم الله الرحمن الرحیم ن و القلم و ما یسطرون هفدهم مرداد ماه سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی […]

پیام مصطفی سوادکوهی رئیس خانه احزاب استان مازندران به مناسبت روز خبرنگار

مصطفی سوادکوهی دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و رییس خانه احزاب استان مازندران در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت .

به گزارش مازنی خبر ، متن پیام سوادکوهی به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم
ن و القلم و ما یسطرون
هفدهم مرداد ماه سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی است که در جبهه فرهنگی و برای صیانت از عرصه قلم و آگاهی بخشی ، در مزار شریف افغانستان به فیض عظمای شهادت نائل آمد و خون پاکش ، مهر افتخاری بر ساحت خبر و حرفه مقدس خبرنگاری شد . یاد این شهید بزرگوار و همه خبرنگاران شهید انقلاب و دفاع مقدس و خبرنگارانی که در جریان مقاومت و دفاع از حرم اهل بیت (ع) به شهادت رسیدند ، گرامی باد.
بپاس خدمات مجاهدانه خبرنگاران ، روز ۱۷ مرداد در تقویم رسمی کشور به عنوان روز خبرنگار نامگذاری گردید تا فرصتی برای معرفت افزایی نسبت به ماهیت شغل خبرنگاری و زحمات بی دریغ اصحاب قلم باشد . بی شک شکوه ۱۷ مرداد به نام و مرام خبرنگاران وارسته جامعه اسلامی است و قدر و ارزش آن نیز در پاسداشت قدم و قلم تلاشگران بی ادعای عرصه فرهنگ می باشد که همه توان فکری و جسمی و نیز حیثیت خود را در خدمت کار خطیر اطلاع رسانی قرار می دهند . نظر به اینکه رشد فرهنگی و ارتقاء آگاهی های جامعه مرهون اهتمام این قشر فرهیخته هست ، زحمات بیدریغ این عزیزان را قدر دانسته و فرارسیدن ۱۷ مرداد را به همه فعالان عرصه اطلاع رسانی اعم از خبرنگاران ، نویسندگان و روزنامه نگاران و صاحبان اندیشه و قلم تبریک عرض می نمایم و در انجام رسالت بزرگ آگاهی بخشی ، برایشان آرزوی توفیق دارم .
ضمناً در این برهه حساس که دشمن از طریق فشارهای اقتصادی ، تلاش دامنه داری را برای ایجاد اختلال در جامعه و قرار دادن مردم در مقابل نظام آغاز کرده ، جا دارد نقش بارز خبرنگاران را در تبادل اخبار و اطلاعات درست ، شفاف سازی و تلطیف فضا و آگاهی دادن به شهروندان ، مورد توجه قرار دهیم.
حق نگهدار و علی یارتان