کد خبر: 3937تاریخ انتشار : ۸:۴۹:۵۴ - پنج شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷

سرمربی تیم نساجی قائم شهر: تماشاگران، فاکتور بیاورند تا پرداخت‌ کنم !!!

مازنی خبر : جواد نکونام، سرمربی نساجی در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر پارس جنوبی جم شرکت و به خبرنگاران گفت: در ابتدا روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران که قشر زحمت کشی هستند تبریک می‌گویم. در ادامه برای بازی هم بخواهم بگویم ما شناخت کاملی از تیم پارس جنوبی جم نداریم. چون […]

سرمربی تیم نساجی قائم شهر: تماشاگران، فاکتور بیاورند تا پرداخت‌ کنم !!!

مازنی خبر : جواد نکونام، سرمربی نساجی در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر پارس جنوبی جم شرکت و به خبرنگاران گفت: در ابتدا روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران که قشر زحمت کشی هستند تبریک می‌گویم.

در ادامه برای بازی هم بخواهم بگویم ما شناخت کاملی از تیم پارس جنوبی جم نداریم. چون تازه دو بازی گذشته و شناخت کافی وجود ندارد. نساجی هم امسال تغییرات بسیار زیادی داشته است و حداکثر تغییرات در لیگ برتر را ما داشتیم و زمان می‌برد تا به هماهنگی بیشتر برسیم.

تیم ما هر هفته پیشرفت می‌کند اما این را هم می‌دانیم که فردا بازی بسیار سختی داریم. به خصوص این که در فاز هجومی بسیار تیم خوبی هستند و به همین دلیل بازی سنگینی داریم ولی ما هم آماده هستیم تا به خوبی برابر حریف خود قرار بگیریم و نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی در ادامه عنوان کرد:

تیم پارس دو بازی انجام داده و ما هر دو بازی را دیدیم. نقاط ضعف و قوت آن‌ها را شناسایی کردیم و امیدوارم بازیکنان برنامه‌های مدنظر ما را به خوبی پیاده کنند و در نهایت به پیروزی برسیم. ما تمام بازی‌ها برای برد به زمین می‌رویم مگر اینکه زورمان به تیمی نرسد. حتی بازی قبل که آقای توشاک لطف کرده و از تیم ما تشکر کردند، من در رختکن به بچه‌ها گفتم که می‌توانیم به خود باوری برسیم و تراکتورسازی را شکست دهیم.

سرمربی تیم نساجی مازندران در خصوص جدایی صادق بارانی و پیوستنش به استقلال تهران گفت:

این موضوع حقیقت ندارد و از پایه شایعه است.

جواد نکونام هم‌چنین درباره گران شدن بلیط مسابقه فردا و احتمال ریزش طرفداران نساجی نیز گفت:

من اصلا از این قضیه خبر ندارم و دوست ندارم به آن ورود کنم. اما اگر به من باشد که دوست دارم کل مردم به صورت مجانی وارد استادیوم بشوند و بهترین امکانات در اختیار آن‌ها قرار گیرد. ولی این چیزها در اختیار من نیست اما اگر به این دلیل می‌خواهند نیایند، من اعلام می‌کنم که فردا به استادیوم بیایند و بعد از بازی فاکتور بیاورند تا من ما‌به التفاوت را پرداخت کنم (با خنده).

او هم‌چنین در مورد جورجی ولیسیانی، بازیکن تازه وارد نساجی عنوان کرد:

ولیسیانی هفته گذشته هم بر روی نیمکت ما قرار داشت اما با توجه به این که از شرایط بازی دور است نیاز به ایجاد هماهنگی با دیگر بازیکنان تیم را دارد و به موقعیت ایده‌آل برسد. ولیسیانی یکی از بازیکنان خوبی است که ما به خدمت گرفتیم اما هر موقع که صلاح باشد از آن استفاده می‌کنم.

نکونام: تماشاگران، فاکتور بیاورند تا پرداخت‌ کنم

 

ورزش ۳