کد خبر: 3942تاریخ انتشار : ۹:۰۷:۲۵ - پنج شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷

انهدام باند قاچاق مواد مخدر با ۳۲ کیلوگرم تریاک در مازندران

تور خانوادگی افیونی با ۳۲ کیلو گرم تریاک در جاده میاندورود به بهشهر متوقف شد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ علیرضا ثقفی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران  گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر در مازندران، موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه این پلیس قرار […]

انهدام باند قاچاق مواد مخدر با ۳۲ کیلوگرم تریاک در مازندران

تور خانوادگی افیونی با ۳۲ کیلو گرم تریاک در جاده میاندورود به بهشهر متوقف شد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ علیرضا ثقفی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران  گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر در مازندران، موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، متهمان را که قصد حمل و جابجایی مواد مخدر با دو دستگاه خودروی ال ۹۰ و ام وی ام در قالب یک تور خانوادگی به مازندران را داشتند شناسایی کردند.

سرهنگ ثقفی گفت: پس از هماهنگی‌ های قضائی ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌ های بهشهر و میاندورود خودرو‌های این باند سوداگر مرگ را حین تردد در جاده میاندورود به بهشهر متوقف کردند.

وی از دستگیری ۷ نفر از اعضای این باند در این عملیات خبر داد و گفت: دربازرسی‌ های به عمل آمده از خودرو‌های این باند ۳۲ کیلو گرم تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مواد مخدر مازندران افزود: تبلیغات اغواگرایانه مافیای مواد مخدر در خصوص تاثیرات مثبت مواد مخدر برای تقویت حافظه باعث بوجود آمدن اعتیاد و مشکلات زیاد زندگی برای فرد، خانواده و جامعه می‌ شود.

سرهنگ ثقفی با بیان این که مصرف کننده مواد مخدر قدرت خوب فکر کردن را از دست می‌ دهد و هرگز به هدف‌ های بزرگ و اصلی خود نمی‌ رسد، گفت: مصرف کنندگان مواد مخدر در دامی اسیر می‌ شوند که پایانش مرگ و نابودی است، پایانی که آغاز گران آن سوداگران مرگ، افرادی سود جو و دوستانی دشمن صفت بوده اند.

وی از مردم خواست: برای مقابله با سوداگران مرگ و جنایتکارانی که برای سود حاصل از تجارت مواد مخدر خلاصه می‌ شود، با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت‌ های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.